مقایسه میزان بازدهی و هزینههای انواع سیستم سرمایشی ساختمان

تمیزی تالار یکی دیگر از مهمترین ویژگیهای انتخاب تالار است. در بعضی از شرایط اتفاقاتی پیش میآید که نمیتوانید مراسم را در روز معین برگزار نمایید؛ در این صورت بهتر است یک تالار دیگری که همه خصوصیات و ویژگیهای موردنظر شمارا دارا است؛ انتخاب کرده باشید. تا در صورت لزوم دیگر مجبور به پیدا کردن تالار و بررسی تمامی شرایط دلخواه بهصورت عجولانه نباشید. این روزها رشد و پیشرفت تکنولوژی و اختراعات متنوع و به دنبال آن ایجاد تنوع در محصولات سرمایشی حق انتخاب بیشتری را به مصرف کنندگان داده تا بر اساس هزینه و راندمان مصرفی هر کدام بتوانند بهترین تصمیم را اتخاذ کنند. به تعداد مهمانان خود توجه کنید و بر اساس آن تالار بگیرید و تالار را ازنظر حجم و ظرفیت با تعداد مهمانان خود موردبررسی قرار دهید. غذای تالار موردنظر خود را تست کنید و آن را ازنظر طعم و کیفیت موردبررسی قرار دهید. غذای تالار را حتماً تست کنید و ازلحاظ طعم و کیفیت آن را بررسی نمایید سپس قرارداد تالار را ببندید. حتماً حداقل یک نوع سرگرمی برای مهمانان در نظر بگیرید؛ تا در مدتزمانی که شما بهعنوان عروس و داماد به سالن میرسید مهمانان از حضور در سالن خسته و کسل نشوند.

در این سیستم سرمایشی، یکسان سازی دمای خانه به بهترین شکل و با استفاده از یک ترموستات صورت میگیرد. زیرا گاهی مشکل کوچکی که میتواند قبل از روشن کردن تجهیزات سرمایشی رفع شود، بهمرورزمان بزرگتر میشود و ممکن است در اوج گرمای تابستان سیستم سرمایشی با مشکل مواجه شود و خراب شود. تالارهایی را انتخاب نمایید که دارای سقفی بلند هستند زیرا تالارهایی با سقف کوتاه، باعث می شود که احساس خفگی به مهمانان دست بدهد. زیرا پیک اخیر کرونا، سبب وقفهای در تمرین بعضی از گروههای نمایشی شد ولی آنچه مسلم است این است که هفته اول فروردین حتما تئاتر شهر میزبان یک یا دو اثر نمایشی خواهد بود و دیگر نمایشها هم اجرای خود را از هفته دوم آغاز میکنند. مهمانان علاقه دارند با ماشینهای شخصی خود در عروسی شرکت نمایند بنابراین وجود مکانی برای پارک ماشینها سبب افزایش رضایت مهمانان می شود. این تاسیسات، بخشی از تاسیسات گرمایشی، تهویه هوا و سرمایشی محسوب می شوند. از سوی دیگر اوکراین میگوید ارتش روسیه پس از تصرف چرنوبیل کارکنان آن را بازداشت کرده و این افراد بدون پوشش ایمنی در معرض تششعات رادیواکتیو هستند که کماکان پس از نزدیک به ۴ دهه پس از فاجعه از بقایای این نیروگاه در حال نشت است.

امیدواریم با مطالعه این نوشته از ساختمانچی به اطلاعات موردنیاز خود در مورد این نوع سیستم های سرمایشی رسیده باشید. با مراجعه به اولین تالار آن تالار را نگیرید به تالارهای مختلفی سر بزنید و تمام نکات را بررسی کنید سپس بهترین تالار بر اساس خواستهها و هزینهی موردنظر انتخاب نمایید. بسته به زمان برگزاری مراسم که در فصل زمستان یا در فصل تابستان است سیستم گرمایش و سرمایشی تالار را بررسی نمایید چرا که در صورت نامناسب بودن سیستم گرمایشی و سرمایشی لحظات سخت و رنجآوری را برای مهمانان به وجود میآید. از انواع آنها میتوان سیستم تهویه مطبوع مرکزی گازسوز GHP،سیستم تهویه مطبوع الکتریکی VRF را نام برد. سیستمهای داکت اسپلیت تا چه میزان هوای مطبوع ایجاد میکنند؟ اینکه تا چه میزان میتوانید برای راهاندازی سیستم هزینه کنید تاثیر زیادی در انتخابتان دارد. این دستگاه دارای یک شاخص به نام (EER) هستند که نشان میدهد نسبت به سرمای تولید شده، چه مقدار انرژی مصرف میکنند. در صورتی که سیستم دارای مبرد باشد فشار داخل لوله ها حداقل معادل 60 psi خواهد بود ( این فشار ، فشار بخار تعادلی سیال مبرد در دمای محیط میباشد و بستگی مستقیم به دمای محیط دارد . در این مطلب انواع دستگاه ها و ویژگی هر کدام را با هم بررسی می کنیم.

نحوه عملکرد این سیستم بدین گونه است که آب توسط چیلری که بر روی پشت بام قرار گرفته سرد شده و وارد لوله های نصب شده در کف ساختمان می شود. رعایت معیارهای انتخاب سیستم تهویه مناسب سال ها آسودگی و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد اما چگونه مطمئن خواهید شد که انتخابی درست داشته اید؟ جنس، رنگ، تمیزی روکشهای صندلی و میز تالار را بررسی کنید تا مدیریت تالار، متوجه حساسیت شما نسبت به تمیزی محیط بشود و در جلب رضایت شما کوشش نماید. برای اینکه مهمانان راحت تر مسیر تالار را پیدا کنند از مدیریت تالار بخواهید برای مهمانان شما کروکی تهیه نماید. اگر بخواهید در روز عروسی از آتشبازی و فشفشههای رنگی استفاده نمایید؛ حتماً از مدیریت تالار بپرسید که میتوانید از آتشبازی و فشفشههای رنگی در تالار استفاده نمایید یا نه؟ اگر بخواهید در روز عروسی از نقل و کاغذ رنگی استفاده نمایید؛ حتماً از مدیریت تالار بپرسید که میتوانید از نقل و کاغذ رنگی در تالار استفاده نمایید یا نه؟

دیدگاهتان را بنویسید