معرفی کامل انواع سیستم سرمایشی ساختمان – ویترین نت

سیستم قبل از شروع بکار موتور ، ابتدا چک میکند که آیا سیکل تبرید دارای مبرد است یا نه . موتور خانه یا مکانیکال روم، فضا یا اتاقی در یک ساختمان است که به دستگاه های مکانیکی و کنترل کننده های الکتریکی که جهت فرآیند گرمایش و سرمایش یک ساختمان لازم است، اختصاص داده می شود. اگر به دنبال بهترین خدمات در زمینه پیاده سازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهویه هستید؛ سعی کنید موارد زیادی را در نظر بگیرید چون امروزه بحث خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین مباحث مارکتینگ است و شرکت هایی که به این موضوع اهمیت نمی دهند به علت رقابت بسیار زیاد بازار را از دست می دهند. ما نیز در تلاش هستیم که راهکارهای درست استفاده از این محصول را به شما نشان دهیم ولی مهم ترین رسالت آساتهویه این است که به شما نشان دهد که استفاده از این سیستم ها برای داشتن هوای مطلوب به ویژه در دوران کرونا بسیار حائز اهمیت است در همین راستا شما می توانید با مشاوران آسا تهویه در این مورد صحبت کرده و راهنمایی های تخصصی لازم را دریافت نمایید.

یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات سیستم تهویه مطبوع، داشتن مجوز قانونی از ارگان های ذیربط است، زیرا بسیار مهم است که شما بدانید در صورت عدم رضایت از خدمات آن شرکت می توانید به مراجع قانونی شکایت کنید و حق خود را بگیرید، پس حتما به این بخش توجه ویژه ای داشته باشید زیرا داشتن مجوز می تواند مهر تاییدی بر خدمات استاندارد دارد. برای نصب آن نیاز به نصاب حرفهای ندارید و خودتان میتوانید آن را راهاندازی کنید. فن کوئل دیواری: بر روی دیوار نصب میشود و جریان سرما یا گرما را به صورت موازی انجام میدهد. اگر تهویه به صورت صحیح و دقیق و در جای مناسب نصب شود می تواند باعث افزایش کیفیت هوا شود. جدا از بحث تهویه مطبوع، زندگی ماشینی انسان ها به سمت و سویی می رود که شاهد بیماری های نوظهور و جدید در آحاد جامعه های مختلف باشیم، ولی نکته اصلی و جواب سؤال بالا این است که اگر ما از طریقه استفاده صحیح و معایب هر ابزاری آشنا باشیم، می توانیم این تهدیدات را به شدت کاهش داده و از آسیب های مخرب جلوگیری کنیم.

شاید برای خیلی از افراد پیش آمده باشد که از سیستم های تهویه استفاده می کنند ولی با وجود اینکه سیستم خود را سر زمان مقرر سرویس می کنند، از دمای محیط راضی نیستند، این اتفاق می تواند دلایل زیادی داشته باشد شما بعد از خرید سیستم باید بدانید که چگونه از سیستم خود استفاده و نگهداری کنید. براساس نوع ماده دسیکنت و میزان رطوبت موجود در هوا این مواد ۱۰ تا ۱۱۰۰ برابر وزن خشک قادر به جذب رطوبت هستند پس از جذب رطوبت توسط دسیکنت ها با توجه به ظرفیت آنها این مواد اشباع میشوند و دیگر توانایی جذب رطوبت بیشتر را ندارد برای ادامه رطوبت گیری باید احیا شوند. سیستم های سرمایشی كه یكی از بخش ها سیستم های HVAC محسوب میشوند به جهت مزیت های ویژه ای كه دارند در صنعت و تجارت امروز از همنوعان دیگر خود بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه با گسترش استفاده از ابزار های الکترونیکی در زندگی انسان ها، عدم آگاهی درباره طریقه استفاده صحیح از این امکانات می تواند تبعات سنگینی برای انسان ها داشته باشد و باید راهکاری پیدا کنیم تا با اطلاع رسانی صحیح بتوان طریقه استفاده صحیح از تمام این امکانات را برای انسان ها فراهم کنیم؛ در عصر حاضر رشد روزافزون صنعت و تکنولوژی در موازات یکدیگر باعث شده است تا استفاده بیش از حد از این ابزارها زندگی انسان ها را به مخاطره بیندازد.

مینی چیلر نیز همانند چیلر در صنعت تهویه مطبوع و دیگر صنایع بسیار کاربرد دارد و در چیلرهای صنعتی جهت دستگاه های تزریق پلاستیک و MRI از مینی چیلر استفاده می گردد. باید بدانیم که هر وسیله مکانیکی نیاز به تعمیر و رسیدگی دارد و ما بعد از مدتی استفاده از این وسیله باید آن را تعمیر کرده تا آن وسیله دوباره بتواند همانند روزهای اول دقیق کار کند؛ در غیر اینصورت درست کار نمی کند و ممکن است علاوه بر این که فایده ای نداشته باشد، ضرر هم برساند. آیا کسب و کار اصلی این مجموعه خدمات تهویه مطبوع است یا به صورت نیمه وقت به این فعالیت مشغول هستند؟ از دیگر نکاتی که باید هنگام انتخاب سیستم به آن توجه کنید؛ مدت زمان رسیدگی به مشکلات شما و مدت زمان اجرای ابتدایی پروژه است که در کمترین زمان ممکن به شما خدمات ارائه شود، زیرا یکی از مشکلات عدیده ایرانیان زمان طولانی سرویس دهی بعد از تقاضای خدمات است که شما می توانید از مشتریان آن شرکت پرس و جو کنید که سرویس دهی این شرکت چگونه است و چه مقدار زمان می برد؟ طریق کنترل آن نیز توسط شیر های دستی تنظیم میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید