معرفی سیستم های سرمایشی ساختمان – هراز نیوز

امکان محاسبه مبلغ کل قرارداد بصورت ریالی بدلیل وجود نوسانات نرخ ارز در بازار فراهم نیست. لذا امکان محاسبه مبلغ کل قرارداد بصورت ریالی بدلیل وجود نوسانات نرخ ارز در بازار فراهم نیست. استفاده از سیستم هوشمند کنترل دما توسط سیستم هوشمندسازی KNX نه تنها به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک چشم گیری می کند بلکه باعث آسایش و امنیت در خانه ای لوکس می شود که بصورت یکپارچه تحت کنترل شماست. در روزهای سرد زمستان سیستم گرمایش و در روزهای گرم تابستان سیستم سرمایشی خانه بسیار حائز اهمیت است چراکه استفاده ی بیش از حد از این سیستم ها نه تنها باعث هدر رفتن انرژی می شود، بلکه از نظر اقتصادی نیز باعث ایجاد هزینه می گردد. برحسب این که ویلا شما چه اندازه است و تابش خورشید به آن به چه صورت است سیستم خود را انتخاب نمایید. با این حال و با وجود آنکه نیروگاه زاپوریژیا طراحی و ساخت متفاوتی با چرنوبیل دارد و در برابر آتش مقاوم است، کارشناسان امنیت هستهای و آژانس بینالمللی انرژی اتمی نسبت به جریان داشتن جنگ در اطراف چنین تاسیساتی هشدار میدهند و آن را بسیار خطرناک توصیف میکنند.

سیستم های حرارت مرکزی نوعی از این هستند. اسپلیت مرکزی در ساختمان های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و دارای دو مدل تک فاز و سه فاز می باشند. در این مقاله خواندیم که میتوانیم تمام تجهیزات مربوط به سرمایش و گرمایش را به دستگاه کنترل مرکزی هوشمند متصل کنیم و از راه دور کنترل نمائیم. داکت اسپلیت به گونه ای طراحی شده است که می تواند از هوای برگشت داده شده دوباره استفاده کند و از این طریق راندمان کاری دستگاه افزایش می یابد. داکت اسپلیت از جملهی این سیستم های سرمایشی و گرمایشی ایده ال است و ویژگی بسیار عالی این دستگاه ها این است که سیستم سرمایشی و گرمایشی را به صورت یکجا دارد. این شرکت در پایان مجمع 30 تومان سود به ازای هر سهم تقسیم کرد. لپیام | نظر به مصوبه مجمع عمومی سالانه سهامداران شرکت توسعه و گسنرش صنایع بسته بندی فلزی پارس مبنی بر تقسیم سود به میزان هر سهم 1130 تومان معادل 1.695 میلیارد تومان سهم این شرکت از سود سهام است.

کگل | افزایش سرمایهُ صنعتی و معدنی گل گهر از 10 میرلیارد تومان به 20 میلیارد تومان (از محل مطالبات و آورده نقدی و سود انباشته) ، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از15 اسفند امسال تا 14 اردیبهشت سال آینده تعیین شد. دشیمی | گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از 45.5 میلیارد تومان به 90 میلیارد تومان از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی ،آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی به منظور ایجاد یک خط جدید تولید API در کرمانشاه و ارتقاء سیستم سرمایشی خط تولیدی تهران و افزایش توان برق اضطراری شرکت به تصویب هیئت مدیره رسید و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شد. وسپه | گزارش توجیهی هیئت مدیره سرمایه گذرای سپه به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از 1200 میلیارد تومان به 2340 میلیارد تومان از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی ،سود انباشته ،آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی به تصویب هیئت مدیره رسید و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شد. لوتوس | افزایش سرمایهُ لوتوس پارسیان از 900 میلیارد تومان به 1500 میلیارد تومان، تعداد 5.9 میلیارد سهم با توجه به حق تقدم استفاده شده توسط سهامداران فعلی، و با عنایت به انقضای مهلت استفاده از حق تقدم مذکور برای تحقق افزایش سرمایه بدین وسیله تعداد 67.8 میلیون سهم 100 تومانی برای پذیره نویسی عمومی از 15 تا 29 اسفند عرضه میشود.

کپرور | با عنایت به اتمام مهلت استفاده از مجوز افزایش سرمایه فرآوری زغال سنگ پرورده طبس و موافقت سازمان بورس واوراق بهادار مهلت استفاده از مجوز افزایش سرمایه این شرکت به مدت 30 روز و تا تاریخ 26 فروردین 1401 تمدید شد. ذرات معلق و گرد و غبار بسیار کم در هوا پراکنده میشود و این مسئله به حداقل خود میرسد که علت این مسئله را هم میتوان به عدم وجود کوران هوا در محیط اشاره کرد. بدون هیچ شک و شبههای کولرهای آبی در بسیاری از مناطق کشورمان میتوان محبوبترین سیستم سرمایشی در نظر گرفت. سیستم تهویه مطبوع پكیج بدون نیاز به سیستم موتور خانه مركزی هوای گرم در زمستان، هوای خنك در تابستان و آب گرم مصرفی در تمام فصول سال را تامین و هوای گرم یا سرد را بطور یكنواخت از طریق كانال تهویه مطبوع ساختمان توزیع می نماید. یکی دیگر از انواع سیستم سرمایشی جدید برای خانه، سیستم سرمایشی چیلر است که در زمره سیستمهای خنک کننده خانگی است و اگر به دستگاه بویلر متصل شود میتواند با فراهم کردن آب گرم به منظور گرمادهی نیز از آنها استفاده کرد. در چنین شرایطی، موتورهای دیزلی با قدرت پایینتر برای خنک کردن رآکتورها به کار میافتند.

دیدگاهتان را بنویسید