معرفی سیستم های سرمایشی ساختمان – هراز نیوز

فن کویل (به انگلیسی: Fan coil) دستگاهی جهت سرمایش و گرمایش و بهطور کلی تهویه مطبوع در ساختمانهای مسکونی، تجاری و صنعتی میباشد که دارای یک کویل ( رادیاتور) و فن بوده و جریان آب سرد یا گرم رادیاتور توسط فن دستگاه بصورت هوای گرم یا سرد در فضا منتشر می شود. اگر در باغ هستید طوری برنامهریزی کنید تا هنگام سرو، غذا گرم باشد این کار به مهارت سرآشپز شما بستگی دارد. بیشتر مهمانان لباسهای خود را در تالار تعویض مینمایند وجود محلی برای تعویض لباس، راحتی و امنیت را برای مهمانان شما به ارمغان خواهد داشت. بهتر است که تاریخ عروسی خود را در روزهای تعطیل و اعیاد مذهبی قرار ندهید چراکه در این روزها حتی یک گل ساده هم نسبت بهروزهای عادی گرانتر است. روز عروسی خود را اواخر هفته قرار ندهید چراکه مبلغ ورودی تالار در روزهای اول هفته کمتر از روزهای آخر هفته است. گلهدار زاده درباره وضعیت پروتکلهای بهداشتی در آغاز سال نو نیز گفت: فعلا بنا بر همان 50 درصد است و همچنان نیمی از ظرفیت سالنها خالی میماند. تعمیرکاران این شرکت دارای دانش و تجربه کافی در زمینه های مختلف می باشند و برخورد بسیار مناسبی نیز با مشتریان دارند. سیستم تهویه هوشمند GHP دارای ویژگیهایی است که آن را از سایر سیستمهای گرمایشی و سرمایشی متمایز میکند.

برای اینکه درک کنید یک سیستم سرمایشی و گرمایشی هوشمند چگونه کار میکند باید نحوهی عملکرد ترموستاتهای معمولی را بشناسید. این سیستمها هوشمند هستند و دما را میتوان به طور جداگانه در هر محیط تنظیم کرد.بنابراین مدیریت در استفاده از این سیستم باعث بهینهسازی مصرف انرژی میشود. از این رو در هر مکانی قابل استفاده میباشد. چیلر دستگاهی ست که در طی فرایند تراکم بخار، حرارت را از مایع ( معمولا آب) میگیرد. بعلاوه ممکن است سیمهای اضافهی دیگری مانند حرارت کمکی، گرمای اضطراری، سرمایش و گرمایش دو مرحلهای و یا سیمهایی برای سیستم باشد که گرمایش و تهویهی مطبوع را مجزا میکند. خوب است بدانید که کولر گازی را بر اساس امکانات تعبیه شده در آن به دو دسته کلی کولر گازی پرتابل و کولرگازی اسپلیت تقسیم بندی می کنند. با مراجعه به اولین تالار آن تالار را نگیرید به تالارهای مختلفی سر بزنید و تمام نکات را بررسی کنید سپس بهترین تالار بر اساس خواستهها و هزینهی موردنظر انتخاب نمایید. او درباره فعالیت مجموعه تئاتر شهر در آغاز سال نو گفت: بر اساس برنامهریزیهای انجام شده، اجرای نمایشهای «دکتر نون» به کارگردانی هادی مرزبان در تالار اصلی، «هملت پشتکوهی» به کارگردانی ابراهیم پشتکوهی در تالار چهارسو، «خماری» به کارگردانی امین بهروزی در تالار قشقایی را خواهیم داشت.

در بعضی از شرایط شما مجبورید روز رزرو سالن را تغییر بدهید در این صورت از مدیریت تالار بپرسید که اجازه تغییر روز را به شما میدهند یا اینکه شما مجبور هستید هزینه کنسل کردن را به مدیریت تالار بپردازید. بسته به زمان برگزاری مراسم که در فصل زمستان یا در فصل تابستان است سیستم گرمایش و سرمایشی تالار را بررسی نمایید چرا که در صورت نامناسب بودن سیستم گرمایشی و سرمایشی لحظات سخت و رنجآوری را برای مهمانان به وجود میآید. در بعضی از شرایط اتفاقاتی پیش میآید که نمیتوانید مراسم را در روز معین برگزار نمایید؛ در این صورت بهتر است یک تالار دیگری که همه خصوصیات و ویژگیهای موردنظر شمارا دارا است؛ انتخاب کرده باشید. گلهدارزاده خاطرنشان کرد: در چند ماه گذشته هم کمک هزینه گروههای نمایشی ارتقا پیدا کرد و تلاشمان بر این است که سال آینده هم کمک هزینه به گونهای باشد تا پایین بودن قیمت بلیت را جبران کند. ابراهیم گلهدارزاده در گفتگو با ایسنا توضیحاتی درباره پروتکلهای بهداشتی در مجموعه تئاتر شهر، قیمتگذاری بلیت نمایشها، تعمیرات مجموعه و برنامههای آینده آن ارایه کرد. به همین دلیل میکوشیم قیمت بلیت به گونهای باشد که همه اقشار بتوانند از آثار این مجموعه بهرهمند شوند .

بعضی از تالارها اجازه این کار را به شما نمیدهند. در مورد استفاده از داکت هم این دستگاه نیاز به کانال کشیهای دقیق و فراوانی دارد و صدای زیادی تولید میکند. وجود میز خاص شام عروسی، زیبایی و جلوه ی خاصی به فیلم عروسی شما میدهد. وجود جلوههای ویژه مثل نورپردازی فیلم عروسیتان را جالب و جذاب میکند. شما میتوانید در فصل زمستان از نوشیدنیهای گرم مثل شیرکاکائوی داغ، چای و نسکافه و در فصل تابستان از نوشیدنیهای خنک مثل انواع آبمیوهها استفاده نمایید. اسپیلتها در دو نوع سرد یا سرد و گرم طراحی شدهاند.با استفاده از اسپیلت سرد و گرم دیگر نیازی به سیستمهای گرمایشی نخواهید داشت.به همین دلیل این سیستمها برای خانههایی که سیستم گرمایشی نامناسبی دارند(خصوصا خانههای دوبلکس)، ایدهآل هستند. اگر فشار سیستم از 400 psi فراتر رود سنسور کنترل حداکثر فشار فعال شده و ضمن نمایش کد خطای مربوط به حداکثر فشار سیستم ، باعت توقف عملکرد سیستم خواهد شد . حتماً یک روز قبل از مراسم به تالار مراجعه نمایید و تمامی موارد را بررسی کنید این کار باعث آرامش شما میشود و استرس روز عروسی را از بین میبرد در ضمن اگر کم و کسری وجود داشته باشد شما از آن آگاهی پیدا میکنید و برای رفع آن اقدامات لازم را انجام میدهید.

دیدگاهتان را بنویسید