عملکرد یونیت بیرونی GHP – تولید کننده انواع چیلرهای مرکزی

دسترسی آسان به فیلترهای هوا، کولرهای گازی کف را برای افرادی که مشکلات تنفسی دارند یا افرادی که تمایل دارند کیفیت هوا در محیط داخلی خود را تمیز نگه دارند، ایده آل است. از آنجا که در سالن های صنعتی ذرات معلق در هوا و گرد و غبار وجود دارد مشکلات عمده ای برای کارکنان به وجود می آورد که به کارگیری از این نوع سیستم سرمایشی می توان گرد و غبار را کاهش داد و دمای محیط را به حداقل رساند. چیلر های تک اثره دارای سه دسته بوده که نحوه کار هر سه گروه شبیه به هم می باشد و دارای حداقل یک مولد حرارتی بوده و ضریب عملکرد این نوع چیلر ها بین ۶/۰ الی ۸/۰ می باشد. همیشه در انتخاب سیستم گرمایشی و سرمایشی به متراژ ویلا و نحوه ی تابش خورشید توجه کنید. از خرید داکت اسپیلت صرف نظر کنید! اگر سراغ یک کولر گازی پنجره ای بزرگ می­روید، می­توانید یک خانه کوچک را به راحتی خنک کنید. در این نوع کولر گازی از کمپرسور دور متغیر استفاده شده و به جای این که دستگاه را به صورت کامل خاموش و یا روشن کنید، باید دور موتور را کاهش یا افزایش دهید. البته در بازار مدلهایی را پیدا میکنید که با عنوان موتور سنگین فروخته میشوند و به گفته فروشندگان این کولرهای گازی برای مناطق خیلی گرم عالی هستند.

هر نوع کولر گازی برای فضای خاصی طراحی شده و هدف خاصی را برآورده می­کند. در مناطق خیلی گرم هم که نیاز به هوای خنکتر بیشتری دارید و بههمین دلیل باید سراغ کولر گازی بروید. داکت اسپلیت به علت قیمت مناسب و نگهداری راحت و عملکرد مطلوب و قابلیت به کارگیری در آب و هوای مختلف از دیگر سیستم سرمایشی گرمایشی مناسب ادارات می باشد. سیستم های گرمایشی و سرمایشی در فصل تابستان گرمای مورد نیاز و در فصل زمستان سرمای لازم را برای ساختمان فراهم می کنند و بدین گونه هوایی تمیز و مطبوع در ساختمان به جریان در می آید. در ادارات بیشتر از چیلرهای تراکمی هواخنک استفاده می کنند که به برج خنک کننده نیاز نداشته باشند تا مشکل نداشتن مکان برای نصب برج های خنک کننده را نداشته باشند. اگر بخش هایی از ساختمان ادارات به گرمایش یا سرمایش نیاز دارند و بخش های دیگر نیاز ندارند باید در طراحی سیستم های سرمایشی گرمایشی این موضوع در نظر گرفته شود تا با سرمایش یا گرمایش کلی ساختمان، از هدر رفتن انرژی و مصرف بالای برق جلوگیری شود. سیستم سرمایشی گرمایشی مناسب ادارات – برای سرمایش یک یا چند چیلر را در موتورخانه یا پشت بام ادارات نصب می کنند و آب سرد را توسط لوله کشی ها به کویل هواساز ها می فرستند و فن ها هوای خنک را به گردش در می آورند.

وی آر اف و جی اچ پی یک سیستم سرمایشی گرمایشی مناسب برای ادارات می باشد. سیستم سرمایشی گرمایشی مناسب ادارات – برخی ادارات مانند استودیوهای رادیو و تلویزیون و ادرات اطلاع رسانی همواره به صورت 24 ساعته فعالیت دارند و با اداراتی که فقط تایم اداری فعالیت دارند در طراحی سیستم سرمایشی و گرمایشی مورد نیاز، تفاوت دارند. درک مناسب از طرز کار تاسیسات سرمایشی برای طراحی بهتر انواع مختلف این تاسیسات، نیازمند آشنایی با اصول ترمودینامیک است. این AC ها به Wi-Fi متصل هستند و با یک برنامه بومی ارائه می­شوند که کنترل آن را از طریق تلفن هوشمند فراهم می­کند. واحدهای داخلی و خارجی از طریق لوله متصل می­شوند. اما در شهرهای گرمسیر کولر آبی توانایی خنک کردن محیط کامل خانه را ندارد و ممکن است از چندین کولر آبی یا سیستم سرمایشی دیگری برای خنک نگه داشتن خانه استفاده کرد. وضعیت جذاب در ساعت ۳ بعدازظهر یک روز تابستانی، دمای ۴۰ تا ۵۰ درجه و شرشر شدید عرق، فقط با نبود یک سیستم سرمایشی مانند کولر یا پنکه میتواند تکمیل شود!

البته بسیاری از افراد به غلط فکر میکنند رطوبت در هوای خانه باعث بالا رفتن کارکرد کولر گازی میشود. پیش از این مختصر توضیحاتی در رابطه با کاربرد این محصولات ارائه خواهیم کرد.سوال اول این است، سیستم سرمایشی چیست؟ این موضوع در رابطه با مجتمع­های تجاری و اداری نیز صدق می­کند. سیستم ترکیبی سیستمی است که کوره گاز را با یک پمپ حرارتی منبع هوا الکتریکی ترکیب می­کند تا عملکردی مقرون به صرفه و کارآمد از نظر گرمایش و سرمایش را در اختیار داشته باشید. این واحد را می­توان تا 6 اینچ بالاتر از کف نصب کرد و از طریق یک سوراخ کوچک در دیوار به واحد خارجی متصل کرد. این فرآیند تا رسیدن دمای هوای اتاق به میزان تنظیم شده توسط ترموستات ادامه مییابد. در برخی ساختمانها شاید لازم باشد علاوه بر این فاکتورها، به موارد دیگری نظیر تنظیم رطوبت هوا یا تأمین بازیابی انرژی و حرارت هم توجه نمود. اجرای این سیستم هیچ محدودیتی از نظر مساحت و شکل فضای موجود ندارد و می توان در کوچک ترین و بزرگ ترین ساختمان ها نیز از این سیستم استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید