عملکرد یونیت بیرونی GHP – تولید کننده انواع چیلرهای مرکزی

لذا بهترین انتخاب برای لوله های گاز است. گروه ساختمانی بتیس بهعنوان یکی از بزرگترین و بهترین برجسازان مناطق 1، 2 و 3 تهران (برج لاکچری محسنیان، برج لوکس یارمحمدی) از بهروزترین سیستمهای گرمایشی و سرمایشی در ساختمانهای لوکس استفاده میکند. هم استفاده نمود. جالب این است که می توان برای سرد ترین و گرمترین مناطق هم سیستم هایی را طراحی نمود که عملکرد آنها متناسب با این شرایط باشند. و برای گرمایش به موتورخانه نیازی ندارد. سیستم های گرمایش مانند به اندازه سیستم های خنک کننده در زندگی روزمره اهمیت دارند. جزو دستگاه های کانالی به شمار می آید به این صورت که هوا بعد از گرم یا سرد شدن در این دستگاه با استفاده از کانال کشی در ساختمان توزیع می شود. در نوع کانالی یک فن کویل از طریق کانالکشی به چند اتاق متصل میشود. این دستگاهها جزو پر استفادهترین نوع تجهیزات سرمایشی محسوب میشوند که از ۲ بخش اصلی و مجزا یونیت داخلی (هواساز) و یونیت خارجی (کندانسینگ) تشکیل شدهاند و به وسیله یک لوله مسی به هم متصل میگردند. این نوع سیستم، مضرات سیستمهای قبلی را به حداقل میرساند و با استفاده از کنترل کنندهها، انعطافپذیرتر خواهد بود. بار سرمایشی و گرمایشی که در این حالت ایجاد می شود، از طریق ترموستات تنظیم شده و می توان با خاموش یا روشن نمودن فن این عملیات را کنترل نمود.

اسپلیت های کوچک یا بدون کانال، را می توان به طور مستقل در هر واحد یا محیطی نصب و کنترل کرد. این نوع سیستم خنک کننده انواع زیادی دارد که شامل؛ سقفی توکار، سقفی روکار، زمینی روبرو زن یا بالازن، دیوار و کاستی می باشد. سیستمهای گرمایشی مانند بخاری، انواع شومینه و رادیاتورهای معمولی را باید در جاهای معینی از خانه نصب و جاسازی کرد، اما رادیاتورهای شیشه ای این امکان را فراهم میکنند که این سیستم را در هر جایی که مناسب با نمای داخلی است بتوان تعبیه کرد. 5- اگرچه مینی چیلرها میتوانند بخشهای مختلف خانه رو پوشش دهند اما پوشش دهی آن به مراتب کمتر از چیلرهای مرکزی است. امکانات سیستم سرمایش و گرمایش هوشمند کدام است؟ سیستم گرمایش و سرمایش از سقف یکی از جدیدترین راهحلها برای حفظ تعادل دمایی در ساختمانهای بزرگ و لوکس است که تاثیر زیادی در صرفهجویی در مصرف انرژی دارد. صنعتی: این سیستمهای تهویه با هدف کنترل شرایط محیطی مناسب برای کارهای پژوهشی و تولیدی، ایجاد محیطی برای آسایش افراد و افزایش سطح تمرکز آنها در کار و جلوگیری از ورود هوای آلوده به داخل ساختمان و جلوگیری از انتشار آلایندهها به بیرون است.

تفاوت نصب داکت اسپلیت با نصب کولر گازی، تعبیه یک اواپراتور بزرگ در سقف کاذب است. در گذشته از بخاری و کولر برای حفظ تعادل دمای محیط در فصلهای سرد و گرم سال استفاده میشد اما این سیستمها مشکلات زیادی داشتند. اما چرا فشار منفی؟ لوله مسی با قابلیت شکل پذیری آسان مقاومت بالایی در برابر فشار بالا دارد. وجود این نمک، فشار مورد نیاز برای بخار شدن آب را کاهش میدهد. برای اینکه افراد بتوانند به طور موثر کار کنند، دمای محیط باید برای افراد مناسب باشد. به طور معمول از داکت اسپلیت و کولرگازی در ساختمان های کوچک به عنوان دستگاه های تهویه در محیط گرم و شرجی استفاده می گردد. مناسب ترین سیستم های تهویه مطبوع در مناطق گرم و شرجی دستگاه هایی هستند که بر پایه سیکل تبرید تراکمی سبب سرمایش و کاهش رطوبت هوا می شوند. گرمایش و سرمایش باعث می شود مردم بتوانند زندگی راحتی داشته باشند. انتقال حرارت بین رادیاتور یونیت بیرونی و هوای محیط در حالت کارکرد سرمایش ، از رادیاتور به محیط بوده به عبارتی باعث دفع حرارت از رادیاتور میباشد . افزايش سرعت جريان هوا باعث خنک شدن طيور مي شود البته در فصول گرم سال ميتوان از سيستم سرد کننده نيز جهت کاهش بيشتر دماي سالن استفاده نمود .

بدین ترتیب هوا بعد از سرد شدن و کاهش رطوبت از طریق داکت در اتاق های مختلف پخش می شود. حفظ فاصله و حریم لازم برای ردیف های کشت در ابتدا و انتهای خطوط کاشت نیز ضروری است تا گیاهان در طرفین ردیف های کشت دچار تنش سرمایی نشوند. برای مراقبت از فن ها زمان تاخیری را تنظیم خواهد کرد. با این روش دیگر نیازی به کولر های آبی یا صنعتی نیست، و جدا از کم شدن مصرف برق سالن،هزینه خرید و نگهداری این مدل سیستم ها از هزینه های پرورشی شما کسر میشود . فرآیند سرمادهی در اسپیلتها بر مبنای سیکل تبرید تراکمی (تبخیر مایع مبرد به گاز در اپراتور) صورت گرفته و البته هرگز رطوبت ایجاد شده در کولر آبی را نباید از این سیستمها انتظار داشت. توجه داشته باشید برای گردش آب به یک پمپ آب کولر نیاز هست. با تولید رطوبت برای مناطق خشک بسیار مناسب است. لازم به ذکر است که نوعی از اسپیلتها دارای خاصیت گرمایش و سرمایش در کنار یکدیگر هستند و میتوانند به صورت فصلی مورد بهره برداری قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید