عملکرد یونیت بیرونی GHP – تولید کننده انواع چیلرهای مرکزی

میزان باز و بسته بودن این دریچه ( مسیر ) با استفاده از یک استپ موتور تنظیم میشود . از نظرافزایش راندمان احتراق داخل موتور این عمل هیچ گونه تاثیرمثبتی نداشته و اگر میزان این برگشت دقیقاً کنترل نشود باعت بروز احتراق ناقص در موتور میشود (محصولات احتراقاز نظر درصد اکسیژن بسیار فقیر می باشند) . 4- نشت بوی بد پوسیدگی به داخل آب و فضای داخلی خانه در مواردی مشاهده میشود. یکی از اینشرکت ها، شرکت رهپویان است که به خوبی می تواند به شما سیستم سرمایش گلخانه مورد نیازتان را بفروشد. یکی از این امکانات، سیستم سرمایشی مناسب اسب. دستگاه Zent به نوعی بهترین و جدیدترین سیستم های سرمایشی و تهویه مطبوع محسوب می شود که با توجه به قیمت و مصرف انرژی پایینی که دارد برای استفاده در ساختمان های بسیار بزرگ و فضاهای عظیم بسیار مناسب است . این سیستم فضاهای مفید ساختمان را اشغال نمیکند و در مکانی مانند پشت بام قابل نصب است. شما میتوانید از طریق گوشی با برنامه هوشمند نصبشده در آن به سیستم مرکزی دستور دهید تا تنظیمات مربوطه را انجام دهد. چیلر جذبی یا ابزروبشن نام خود را از نوع سیکل کاری آن گرفته است.

به عنوان مثال در تهران برای خنک نگه داشتن محیط خانه از کولرآبی یا پنکه استفاده می کنند. تبخیر زیاد میزان رطوبت هوا را افزایش می دهد به همین دلیل از این کولرها در مناطقی که هوا رطوبت کمی دارد استفاده می شود. این که یک سیستم سرمایش گلخانه چه قیمتی داشته باشد به مولفه های مختلفی بستگی دارد. سیستم سرمایش گلخانه چیست و چه کاربردی دارد؟ یک سیستم سرمایش خوب در گلخانه باعث می شود تا دمای مناسب و خنک برای محصولات و گیاههان مختلف تامین شود. مزیت هایی که کولر گازی دارد شامل تصفیه کامل هوا، از بین بردن ویروس ها و باکتری های مضر، مصرف انرژی A و در نتیجه کاهش مصرف انرژی می شود. اگر از این سیستم برای محیط مورد نظر استفاده شود به دلیل تک عملکردی این سیستم برای گردش هوا، تصفیه ی هوا و تنظیم رطوبت هوای مدنظر باید سیستم های مجزا نصب و تعبیه گردد که موجب افزایش هزینه ها می شود. قادر هستند با بهره گیری از فیلترهایی که دارند هوای فضای داخلی خانه را تا حدودی تصفیه کنند. کاربرد این سیستم این است که دمای لازم و پایین را به خوبی برای محصولات فراهم می کند تا آنها بتوانند رشد کنند.

به طور کلی هدف استفاده از سیستم تهویه مطبوع متعادل کردن دمای محیط در عین حفظ شرایط آب و هوایی مطلوب، دما و سرعت جریان هوا در یک محیط بوده که در نهایت نیز منجر به فراهم شدن راحتی و آسایش در فعالیت های روزمره ساکنین ساختمان می گردد. استفاده از اسپلیت در برج ها مشکل ساز خواهد بود زیرا لوله کشی آن محدود بوده و نمی توان تعداد کانال ها و طول آنها را مدیریت کرد. هزینه نگهداری از این سیستم بسیار کم است؛ چراکه قطعات به کار رفته در آن بسیار کوچک بوده و تعویض آنها هزینه بالایی ندارد. متراژ : هر چقدر که متراژ گلخانه شما بیشتر باشد در نتیجه باید تجهیزات بیشتری برای سیستم سرمایشی آن به کار بگیرید و همین یعنی شما باید هزینه بیشتری برای آن بپردازید. برای سیستمهای مرکزی، واحدهای فن کویل برای تولید گرمایش در دیگهای بخار و چیلرها برای تولید آب خنک در فضای مطبوع به کار میروند. سیستم تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی VRF به دو دسته کلی GHP و EHP تقسیم بندی می شود. در اینجا به این موضوع سیستم سرمایش گلخانه، کاربرد آن، انواع آن و قیمت های آن پرداخته شده است. برخی از سیستم های گرمایشی و سرمایشی باید در مراحل ابتدایی ساخت ساختمان لوله کشی شده و تجهیزات آن نصب گردد.

یادتان باشد که هر چقدر برای سرمایش بهتر گلخانه و تامین دمای مناسب آن تلاش کنید در آخر بازدهی بهتری خواهید داشت و نتیجه بهتری خواهید دید. امروزه شرکت های متعددی وجود دارند که سیستم های سرمایشی گلخانه را تولید می کنند و آن را به فروش می رسانند. در حالت گرمایش، گرما از طریق احتراق در یک مشعل گازسوز به وجود می اید. هر چقدر که شما از دستگاه های بروزتر و پیشرفته تری در سیستم سرمایش خود استفاده کنید باید هزینه بیشتری هم بپردازید. امروزه دستگاه های مختلفی برای سرمایش گلخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در شکل و حالت اول، مانند کولر آبی سرمایش از طریق تزریق آب در مسیر عبور هوا صورت می گیرد. در روش اول تنها حرارت و برودت فن کویل ها مورد استفاده قرار می گیرد و در این حالت هوای تازه از طریق هوا رسان مرکزی تامین و با کمک کانال های توزیع هوا در یک محیط منتشر و تهویه مناسبی در آن محیط انجام می پذیرد. میزان دما : هر چقدر که بخواهید دماهای پایین تری را برای گلخانه خود داشته باشید نیاز به سیستم های سرمایشی بهتری دارید که باعث می شود قیمت آن بالاتر برود. سیستم های سرمایشی امروزه انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها هم تجهیزات مربوط به خودشان را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید