سیستم وی آر اف (VRF) چیست؟

بازار پلی پروپیلن چین در چند هفته گذشته ضعیف بوده و منجر به انباشت موجودی شده بود. در آسیای جنوب شرقی، تمایل خرید همچنان ضعیف بود زیرا موجودی کافی در پلی پروپیلن وجود داشت. نکته قابل توجه این است که امکان استفاده از این محصول به صورت کانالکشی وجود دارد. قیمت مس در هفتهای که گذشت با افزایش قابل توجه ۸۴۰ دلاری به ۱۰,۷۵۲ دلار رسید و به نظر میرسد قصد دارد از سقف تاریخی خود که در آوریل ۲۰۲۱ ثبت کرد، عبور کند. دشیمی گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۴۵۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی به منظور ایجاد یک خط جدید تولید API در کرمانشاه و ارتقا سیستم سرمایشی خط تولیدی تهران و افزایش توان برق اضطراری شرکت که در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است. سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمان و سیستم های سرمایشی و گرمایشی از ۲۵ تا ۲۸ مهرماه 1393 با حضور 21 کشور در فضایی به وسعت ۳۰ هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد همچنین چهار هیات تجاری و بازرگانی از کشورهای تاجیکستان، عراق، افغانستان و ترکمنستان از این نمایشگاه در تهران بازدید کردند.

روز جمعه با حمله روسیه به نیروگاه هستهای اوکراین که بزرگترین نیروگاه هستهای در اروپا است، تنشها تشدید شد و رشد قیمت کامودیتی ها که از ابتدای هفته آغاز شده بود، در روز جمعه جهش بزرگتری را ثبت کرد. بسته به سلیقه و بودجه ای که فرد در نظر می گیرد می توان سیستم های گرمایشی مختلفی را در ساختمان استفاده کرد. نیازهای خاص کارفرما به عنوان یک اصل کلی ، هر ساختمان چه در حین ساخت و چه در حین استفاده هزینه دارد. در مواقعی ممکن است که هوای بیرون طوفانی باشد و در این حین گرد و خاک زیادی نیز در هوا وجود داشته باشد. پیش از این تمامی گندله از مسیر جادهای حمل شده و به داخل سایت میآمد. با توجه به شرایط موجود راه کار این است که بانک عامل تغییر کند و مبالغ برگردد تا سبزوار بتواند پروژه را از منابع دیگری انجام دهد. دما و رطوبت در کنار هم در رشد محصولات گلخانه ای نقشی اساسی دارند و سیستم سرمایشی برای پایداری این دو نقش مهمی را ایفا می کنند .سیستم های سرمایشی در گلخانه ها می توانند با هم تفاوت داشته باشند. در فشار بالا، آب ها که کاملا ریز و پودر شده هستند و در سردکنندگی محیط نقش بسزایی دارند که در فضاهای بسیار وسیع و فضاهای صنعتی استفاده می شود.

به گفته مدیرعامل فسبزوار ۲۵ روز تعمیرات سالیانهای خود را در زمان قطعی گاز انجام داده تا از این طریق بتواند از این زمان بهترین استفاده را داشته باشد. به چیلر های که در ابعاد کوچکتری باشند، مینی چیلر گفته می شود که از آنها در ساختمان هایی که تنها می خواهند از سرمایش و سرمایش مستقلی برخوردار باشند، استفاده می شود. شرکت پارس فولاد سبزوار در مجمع روز گذشته ۵۷۵ تومان سود به ازای هر سهم معادل ۸۸ درصدی سود خالص دوره را تقسیم نمود به گفته مدیر عامل شرکت توانسته تأثیر زیاد افزایش هزینههای برق و گاز (هزینه گاز از ۲۵۰ تومان در فروردین به ۱،۶۰۰ تومان در آبان رسید) را با کنترل سایر هزینهها به حداقل برساند و سود ۲،۵۹۶ میلیارد تومانی برای امسال گزارش کند. آخرین قیمت پایه ۹،۰۷۰ تومان بوده که با وجود تقاضا تا چهار الی پنج درصدی بالاتر هم رقابت شده است. نرخ گاز در آخرین فاکتور پرداختی ۱،۶۳۰ تومان بوده است. هم چنین با توجه به کمبود گاز در شمال شرق کشور، مذاکرات خرید گاز از ترکمنستان در حال انجام است تا این کمبود گاز جبران شود. GHP مخفف عبارت Gas Heat Pump است و یکی از جدیدترین سیستم های سرمایشی و گرمایشی است که می تواند به عنوان بهترین سیستم گرمایش و سرمایش در ساختمان های مسکونی،تجاری،اداری،سالن های کنفرانس و غیره انتخاب شود.سوخت اصلی آن در حالت های سرمادهی و گرمادهی،گاز طبیعی شهری است که این گاز در یک موتور احتراقی سوخته و آن را به گردش در می آورد.موتور نیز به کمپرسور اسکرال کوپل شده و با راه اندازی آن،سیکل این دستگاه را به کار می اندازد.کمپرسور مبرد (گاز فریون) را متراکم و به سمت فن کویل های موجود در داخل ساختمان هدایت می کند.

بعبارتی در حالت سرمایش فن های یونیت بیرونی دائم کار میباشند . سیستم سرمایش ساختمان از کف فاقد فن بوده و به همین دلیل هیچ سر و صدایی ایجاد نمی کند. به لحاظ اقتصادی شاید بتوان گفت هزینه های اولیه اجرای روش سرمایش از سقف در مقایسه با سیستم های متداول بیشتر می باشد ولی با نگاه بلند مدت این روش به سرعت بازگشت سرمایه خورد را از طریق کاهش مصرف انرژی انجام داده و به لحاظ اقتصادی برای کشور بسیار مناسب می باشد. از این رو حمل و نقل سریعتر و با هزینه کمتری انجام میشود. به همین دلیل این سیستمها برای خانههایی که سیستم گرمایشی نامناسبی دارند(خصوصا خانههای دوبلکس)، ایدهآل هستند. از پرمصرف ترین وسایل برودتی می توان به کولرها اشاره کرد که در بین محصولات سرمایشی جایگاه ویژه ای دارند و بر دو نوع آبی و گازی هستند. قیمت پلیپروپیلن در آسیا، در طول هفته، به دلیل رشد شدید قیمت نفت خام افزایش یافت. اداره آمار شیلی تأیید کرده که در ماه ژانویه فعالیتهای مربوط به بخش معدن مس و پالایش کاهش پیدا کرده ولی دلیل روشنی برای این کاهش ارائه نشده است. سپس گزارش افزایش سرمایه شرکتهای استقلال و پرسپولیس تهیه و در سایت کدال منتشر شد، این گزارش در سازمان حسابرسی و هیئت واگذاری تأیید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید