سیستم سرمایش و گرمایش ساختمان

این سیستمها بر اساس مکانیک سیال و ترمودینامیک و انتقال گرما طراحی شده است. این پمپها هم بر اساس انتقال حرارت کار میکنند و یکی از بهترین سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان هستند. این سیستم همچون سیستم گرمایش از کف از طریق انتقال حرارتی تشعشعی کار می کند .یکی از مهمترین فاکتورهای سرمایشی در این روش زاویه بین ساکنین واشغال کننده ها و منبع تابشی است که این خود به فاصله بین نفرات ، نوع سطوح و مساحت سطوح بستگی دارد.طراحی سیستم همچون سیستم گرمایش از کف است .جنس لوله ها از پلی اتیلن کراسلینک است که قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی دارداست وقطر آن بین 10تا25 میلیمتر است. این شرکت بیش از 30 سال است که به تولید لوازم الکترونیکی پرداخته است و ما وقتی که محصولی را خریداری میکنیم حتما به کیفیت آن دقت میکنیم و پی میبریم که از موادی در آن استفاده شده است. در آب و هوای گرم هزینه مصرف انرژی سیستمهای پربازده بالا میرود، بنابراین اگر در چنین شرایطی زندگی میکنید بهتر است مبلغ اولیهای که برای سیستم میپردازید بیشتر باشد اما در عوض قبضهایی که پرداخت میکنید هزینه کمتری داشته باشند در نهایت هم به دلیل کیفیت بالای محصول عمر بالاتری خواهد داشت.

داشتن هوای مطبوع و خنک از گذشته تاکنون خواست انسان بوده است. چنانچه پس از مطالعه مطالب ارائه شده فوق، سوالات بیشتری جهت تصمیمگیری برای خرید انواع سیستم اسپلیت مرکزی (VRF) مورد نیاز دارید، میتوانید پس از تماس با مجموعه دماتجهیز و شمارههای داخلی 117 – 119 – 120 – 126 – 317 ، از کارشناسان فروش بخش تجهیزات تهویه مطبوع مشاوره بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید. اگر در حال ساخت یا خرید خانه جدیدی هستید و هیچ سیستم سرمایش یا کولری در آن نصب نشده، انتخاب گزینه بهتر سادهتر خواهد بود و میتوانید هر مدل کولری که خواستید در آن تعبیه کنید. محصولات این شرکت دارای گارانتی و ضمانت میباشند و شما میتوانید محصولات را با بهترین و مناسبترین قیمت خریداری کنید. حتما از فن هیتر سیماران استفاده کنید زیرا کیفیت بی نظیری دارد. میخواهیم بگوییم علت محبوبیت برند سیماران در چیست و کیفیت محصولات را بررسی کنیم. هدف استفاده از این سیستمها به وجود آوردن محیطی قابل تحمل و کیفیت هوای مناسب در آن محیط میباشد.

استفاده از انرژی خورشیدی موجب حذف هزینه سوخت و پایین آوردن کل هزینه می گردد. سرمایش خورشیدی را با سیکل جذبی در کنار هم بکار می برند. این سیستم ترکیبی است از یک سیستم هوا رسانی با حجم ثابت وشبکه ای از وسایل سرمایش با آب سرد که نزدیک سقف نصب می شوند .آب سرد در المنتهای سقف سرد که از جنس کنوکتوری در بازار موجود است جریان می یابد و حرارت را از دو طریق جابجایی وتشعشع جذب می کنند وباعث میشود دمای هوا کاهش یابد وشرایط راحتی مناسبی را تامین کند. در فن کوئل سقفی جریان سرمایش یا گرمایش از بالا به پایین انجام می گردد و حداکثر ظرفیت در این نوع فن کوئل تا 1000 فوت مکعب در دقیقه است. در ظرفیت سنجی یک واحد مسکونی سرویس ها و حمام و کمدهای دیواری را باید از متراژ تهویه شونده واحد کم کرد. معمولا این تاسیسات در نقطهای بیرون از ساختمان مانند موتور خانهها و پشت بام و … سیستم های سرمایش ساختمان همانطور که از نامشان پیدا است، مجموعه ای از سیستم هایی هستند که از آنها بمنظور سرد کردن محیط به کار می رود. وقتی یک تنظیمات دما را وارد اپلیکیشن میکنید، تنظیمات مورد نظر از طریق شبکهی وایفای به سیستم سرمایشی و گرمایشی هوشمند منتقل میشود و ترموستات سیگنال را برای دمنده و یا سیستم HVAC ارسال میکند.

بعضی از املاح و ذرات شن و رس می توانند نازلهای مه پاش را ببندند. قسمتی از سیستم گرمایشی، تهویه هوا و سرمایشی محسوب میشود. این سیستمها عمل تهویه را با کاهش نفوذ هوا و حفظ فشار در میان محیطهای مرتبط با هم انجام میدهند. پیشگامان تاسیسات : امروزه به منظور استفاده صحیح از انرژی و نگهداری و حفظ منابع محدود آن و همچنین حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی هوای ناشی از احتراق سوخت های فسیلی ،انسان را وادار کرده تا به منابع انرژی تجدید پذیر روی آورد ودر این میان سهمی هم برای آیندگان باقی بگذارد. سیستم گرمایشی یا تاسیسات گرمایشی مکانیسمی به سیستم یا تاسیساتی گفته میشود که برای استفاده از انرژی گرمایی در محیط مورد نظر برای حفظ درجه حرارت از آن استفاده میشود. سیستم سرمایشی یا تاسیسات سرمایشی به سیستم یا تاسیساتی گفته میشود که محیط را برای ما سرد میکند. حال چرا از کلمه تاسیسات استفاده کردیم زیرا منظورمان از تاسیسات سرمایشی، تاسیسات مرکزی سرمایشی میباشد که سیال سرد شده و یا آب را خارج از ساختمان تولید کرده و آن را به قسمتهای مختلف داخل ساختمان میفرستد.

دیدگاهتان را بنویسید