سرمایش + بررسی کامل (۰ تا ۱۰۰) تجهیزات سرمایشی ساختمان ها

اگر در حال ساخت یا خرید خانه جدیدی هستید و هیچ سیستم سرمایش یا کولری در آن نصب نشده، انتخاب گزینه بهتر سادهتر خواهد بود و میتوانید هر مدل کولری که خواستید در آن تعبیه کنید. امکان تغییر تنظیمات کولر بدون اینکه حتی از جایتان تکان بخورید را نباید دست کم بگیرید، پس در خرید سیستم سرمایشی و کولر این گزینه فراموشتان نشود. انرژی وارد شده در کولر گازی برق است و در گذشته مصرف برق بالایی داشتند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود کمپرسورهای کم مصرف در بازار توانسته اند رده A در انرژی را به معنای بازدهی بالا به دست بیاورند. از مزایای سیستم سازگاری با محیط زیست و نداشتن آلودگی ، کاهش هزینه ها، نصب راحت وایمنی بالای ان است و ازمعایب آن هزینه اولیه بالا و وابستگی سیستم به شدت تابش خورشید است . داکت اسپیلتها از دو بخش تشکیل میشود که یکی از آنها در خارج ساختمان یا خانه نصب میشود و دیگری در داخل خانه نصب خواهد شد که سرما را در خانه پخش میکند.

تکنولوژی که معمولا در داخل ساختمانها برای آسایش آن محیط مورد استفاده قرار میگیرد را سیستم سرمایشی و گرمایشی میگویند. ثابت شده است که این روش بسیار آسانتر و راحتر از سیستم های جابجایی معمول می باشد . منبع سرمایی در این روش اب خنک شده توسط چیلر یا ابی که از اواپراتور گذشته باشد، انتخاب می شود. سیستم های تهویه مطبوع یکی از پرکاربردترین سیستم های خنک کننده به لطف سیستم های خود هستند که می توانند محیط های بسته گرم و شرجی را در مدت کوتاهی خنک کنند. تصور کنید که قبل از اینکه به خانه برسید کولرتان روشن شود و نیازی نباشد که برای خنک شدن اتاق منتظر بمانید یا وقتی خوابتان میبرد درحالی که یخ زدهاید از خواب بیدار نشوید. گارانتی تعمیرات و گواهی اصالت قطعات جهت افزایش اعتماد و رضایت مشتری به آن ها داده خواهد شد. محصولات این شرکت دارای گارانتی و ضمانت میباشند و شما میتوانید محصولات را با بهترین و مناسبترین قیمت خریداری کنید. این شرکت بیش از 30 سال است که به تولید لوازم الکترونیکی پرداخته است و ما وقتی که محصولی را خریداری میکنیم حتما به کیفیت آن دقت میکنیم و پی میبریم که از موادی در آن استفاده شده است.

اسپلیتها و کولرهای آبی سیستمهایی هستند که به کانال احتیاج دارند. تصویر زیر، فرآیند تبرید تبخیری در کولرهای آبی را به خوبی نمایش میدهد. علاوه بر این گاهی ممکن است بخواهید سیستمی دیگر به خانهتان اضافه کنید در این حالت میتوانید از کولرهای پرتابل یا مینی اسپلیتها استفاده کنید. همانطور که می دانید در صورتی خرابی وسایل مختلف جا به جایی آن و بردن آن نزد تعمیرکار ممکن است دردسرهای زیادی داشته باشد. واحد داخلی کولر گازی، هوای اتاق را به درون خود میکشد و آن را به منظور کاهش دما از درون کویلهای اواپراتور عبور میدهد. یعنی در هر فصل از سال با گرم و سرد شدن هوا دستگاه عملیات خود را نسبت به آن انجام میدهد. اما در هر صورت روش کار این سیستمهای تهویه هوا مشابه یکدیگر است. بنابراین پیش از اقدام نسبت به خرید تجهیزات سرمایشی باید ایتدا با انوع آنها و ویژگی های هر یک به طور کامل آشنا شوید و سپس با آگاهی کامل به خرید بپردازید. حسن این سیستم به این است که می توان با اعمال سیستم بصورت مجزا پارتیشن های مختلف را کنترل کرد . این سیستم همچون سیستم گرمایش از کف از طریق انتقال حرارتی تشعشعی کار می کند .یکی از مهمترین فاکتورهای سرمایشی در این روش زاویه بین ساکنین واشغال کننده ها و منبع تابشی است که این خود به فاصله بین نفرات ، نوع سطوح و مساحت سطوح بستگی دارد.طراحی سیستم همچون سیستم گرمایش از کف است .جنس لوله ها از پلی اتیلن کراسلینک است که قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی دارداست وقطر آن بین 10تا25 میلیمتر است.

در واقع مشعل ها خود مولد حرارتی اصلی سیستم هستند. این دستگاه به صورت کاملا یکپارچه میتواند تمامی نیازهای برودتی و حرارتی یک ساختمان را برآورد کند. از آنجایی که این پنکهها از سقف آویزان شده و اغلب اوقات با سرعت بالایی در حرکت هستند، ارتفاع و طول تیغههای آن باید به درستی انتخاب شود تا خطرساز نشود. این کارشناس برق با اشاره به این موضوع که به طور متوسط برای یک خانه ۱۲۰ متری نیاز به یک سیستم داکت اسپلیت ton ۴ است، ادامهداد: باید ظرفیت سرمایشی این داکت اسپلیت ۴۸۰.۰ و توان مصرفی برق آن نیز در صورت رده انرژی A و یا A پلاس و مجهز به اینورتور در حدود پنج کیلووات باشد و این میزان بدین معنا است که اگر در ماههای گرم سال در طول روز ۱۰ ساعت داکت اسپلیت تنها با ۵۰ درصد توان در مدار باشد، مصرف ماهانه آن برابر ۷۵۰ کیلووات ساعت خواهد بود، حال اینکه الگوی مصرف در مناطق عادی در ماههای گرم سال برابر با ۳۰۰ کیلووات ساعت در ماه است.

دیدگاهتان را بنویسید