سرمایش ،سیستم سرمایشی ساختمان – اجرا نما ساختمان و پاساژ معماری و عمرانی مهندسی ساز

چنانچه پس از مطالعه مطالب ارائه شده فوق، سوالات بیشتری جهت تصمیمگیری برای خرید انواع سیستم اسپلیت مرکزی (VRF) مورد نیاز دارید، میتوانید پس از تماس با مجموعه دماتجهیز و شمارههای داخلی 117 – 119 – 120 – 126 – 317 ، از کارشناسان فروش بخش تجهیزات تهویه مطبوع مشاوره بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید. به طور کلی سیستم اسپلیت مرکزی که با علائم اختصاری مانند MULTIV ،VRV ،VRF یا GHP مشخص می شود دارای یک کندانسور بیرونی (که معمولا در بام ساختمان نصب می شوند) و تعدادی پنل اسپلیت داخلی با امکان انتخاب نوع پنل اسپلیت و امکان تنظیم دمای دلخواه در هر یک از فضاهای ساختمان می باشد. به طور کلی این سیستم خنک کننده به دو گروه چیلرهای تراکمی و چیلرهای جذبی تقسیم می شوند. سیستم چیلرهای جذبی بدین نحو است که انرژی گرمایی در ژنراتور، آب محلول در لیتوم بروماید را به بخار تبدیل میکند. 5-بودجه مد نظر شما چقدر است؟ سپس مواردی مانند میزان مصرف انرژی، ویژگی ها، برند و مزایای سیستم اسپلیت مرکزی مد نظر، باید مورد بررسی قرار گیرد. نصب پکیج دیواری و تعمیر پکیج دیواری نیز از جمله سیستم هایی است که باید توسط فرد با تجربه انجام گیرد.

استفاده از شومینه مانند این است که بخاری را روشن کنید و پنجره خانه را باز بگذارید! این جدایش با بخار شدن آب و ته نشین شدن لیتیوم بروماید صورت میگیرد. فرآیند گرم شدن ممکن است گاهی تا 1 ساعت نیز طول بکشد. اطلاعات فوق با یک سیستم تایمری نیز تلفیق شده و در صورت محقق شدن محدودیت های دمائی و زمانی موتور زیر بار میرود . در سیستم های تهویه مطبوع دو نوع بار حرارتی وجود دارد بار نهان و بار آشکار. با مطالعه این مقاله انواع کولرهای گازی موجود در بازار را مرور کنید تا بتوانید در مورد سیستم تهویه مطبوع بعدی خود تصمیم صحیحی بگیرید. برای دستیابی به شرایط آسایش باید تعادل درکنترل دو بار صورت بگیرد به عبارتی ساده تر در تهویه مطبوع زمانی میتوان به آسایش دست یافت که رطوبت(بار نهان) و دما (بار آشکار) کنترل شود. اولین بار نیل پنینگتن مخترع چرخ دسکنت در سال ۱۹۵۲ استفاده از ماده جاذب کلرید کلسیم را برای رطوبت زدایی از هوا جهت کاهش دمای تر آن و استفاده در سرمایش تبخیری برای دستیابی به دمای پایین تر پیشنهاد کرد. اگر شما عزیزان هم قصد راه اندازی سیستم سرمایشی با داکت اسپلیت را دارید میتوانید به گروه فنی استاد سرما با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری اعتماد کنید و کار را متخصص و تکنسین های ما بسپارید تا لذت گرمایش را به شما هدیه دهند.

در گروه سیستمهای اسپلیت مرکزی سایت مرجع دماتجهیز، اطلاعات فنی دهها مدل از انواع سیستمهای اسپلیت مرکزی از برندهای معتبر خارجی با گارانتی اصلی جهت بررسی و خرید شما کارشناسان و کارفرمایان گرامی ارائه گردیده است. در سایت مجموعه تخصصی دماتجهیز، اطلاعات فنی ده­ها مدل از انواع سیستم اسپلیت مرکزی، از برندهای معتبر با گارانتی اصلی، جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است. در سایت مجموعه تخصصی دماتجهیز، اطلاعات فنی ده ها مدل از انواع سیستم اسپلیت مرکزی ، از برندهای معتبر با گارانتی اصلی، جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است. همچنین با توجه به اینکه دماتجهیز بعنوان عضو رسمی اتحادیه فروشندگان لوازم شوفاژ و تهویه مطبوع، ارائه دهنده انواع سیستم اسپلیت مرکزی در منطقه خاورمیانه است، چنانچه برای هریک از کشورهای منطقه نیاز به VRF/VRV Systems دارید، میتوانید سفارش خرید خود را با اطمینان خاطر، گارانتی محصول و قیمت مناسب به کارشناسان فروش ما بسپارید. سیستم اسپلیت مرکزی یکی از پرطرفدارترین سیستم ها برای تامین دمای هوای مناسب محسوب می شود که از آن به عنوان vrf یا VRV نیز نام برده می شود.

شما می توانید جهت خرید اقساطی سیستم اسپلیت مرکزی به صفحه خرید اقساطی مراجعه نمایید. مجموعه دماتجهیز جهت سهولت خرید شما مشتریان عزیز، امکان فروش اقساطی را فراهم نموده است. قیمت سیستم اسپلیت مرکزی بر اساس نوع، ظرفیت ، مشخصات فنی و برند متفاوت است. زیرا، سیستم اسپلیت مرکزی در انواع مختلف با ظرفیت های سرمایش و گرمایش هوادهی متفاوتی تولید و عرضه می شود، و شما باید قبل از اقدام به خرید سیستم اسپلیت مرکزی، متراژ و کاربری محیط خود را در نظر داشته باشید، تا بتوانید انتخاب صحیح و درستی در مدل و ظرفیت سیستم اسپلیت مرکزی، با قیمت مناسب داشته باشید. قبل از هر کاری، اتصال لوله ها را به دقت بررسی کنید. در صورت وجود نشتی، حتما با کمک تکنسین های تعمیر اسپلیت آن را برطرف کنید. در نتیجه با پرداخت مبلغ اولیه بیشتر برای خرید کولرهای اینورتر شما میتوانید سیستم سرمایشی با مصرف برق بهینه داشته باشید که هزینه نگهداری و تعمیر کمی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید