راهنمای خرید انواع سیستم سرمایش خانه (بررسی ویژگیها و مزایا و معایب) بلاگ دیوار

در انتخاب کمد باید به ابعاد، نوع متریال و مدل آن توجه کنید. قفسههای دیواری جلوه بی نظیری در محیط اداری ایجاد میکنند و بهتر است با سایر لوازم دیگر مانند: کمد دراور جدید، صندلی، رنگ دیوارها و غیره هماهنگی داشته باشند. میزهای اداری، کمد دراور جدید، لوستر، صندلی، قفسههای کتاب و دکور، کاغذ دیواری و غیره از جمله وسایل ضروری هر دفتر اداری به شمار میروند که باید در تهیه آنها نهایت دقت و توجه به کار رود. البته از آنجایی که در ساختمان های مسکونی سیستم لوله کشی آب سرد و گرم از یکدیگر مجزا می باشد، در زمان استفاده از فن کویل ها تنها می توان از سرمایش یا گرمایش آنها استفاده نمود. اسپلیت ها که این روزها از محبوبیت بالایی برخوردارند باید به صورت کاملا حرفه ای و دقیق نصب گرند و لوله کشی و سیم کشی های آن به صورت استاندارد اجرا گردد که این کار تنها از تعمیرکار متخصص و دارای تجربه بر می آید.

تکنیک سرویس پارس با برخورداری از تعمیرکاران فنی و متخصص در این زمینه انواع نصب و راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی مختلف را انجام می دهد. این تجهیزات به سازماندهی فضای اداری کمک میکنند و از ایجاد شلوغی در این فضا جلوگیری به عمل میآورند. در این مرحله، ابتدا از طریق پرشر گاز و پرشر هوا، میزان فشار سوخت و هوا بررسی شده و در صورتی میزان آن مناسب باشد اجازه خروج گاز توسط رله داده شده و شیر برقی باز شده و گاز وارد سیستم می شود( در صورتی که میزان فشار گاز یا هوا مناسب نباشد دستگاه خاموش شده یا به اصطلاح ریست می شود). بعد از پیشرفت تکنولوژی تغییرات زیادی در ساخت و طراحی سیستم های سرمایشی و گرمایشی اتفاق افتاد. گلدانهای گل طبیعی حس طراوت و تازگی را به مخاطب القا میکنند و تا حدود زیادی رسمی بودن فضاهای اداری را کاهش میدهند. چرم حس سنگینی فضا را افزایش میدهد و در گران قیمت جلوه دادن سایر وسایل موجود در اداره تاثیرگذار است. یکی دیگر از تجهیزات موجود در ادارات، تابلوهای هنری مرتبط با کار مورد نظر هستند. به خصوص با فرارسیدن بیماریهای همهگیر نظیر کرونا دیگر استفاده از این ابزار غیرقابل اجتناب شده است.

زیرا کارمندان بیشتر زمان خود را روی این صندلیها میگذارند. بدون شک طراحی و دکوراسیون محل کار تأثیر فوق العادهای در روحیه و میزان کارکرد کارمندان نیز میگذارد. شما امکان دارد که در یک فضای دنج و عالی ویلای زبیایی را ساخته باشید، اما آشنا نبودن و استفاده نادرست از سیستمهای گرمایشی و سرمایشی مناسب برای ویلا میتواند شما را در این فضای دلنشین کلافه کند. بزرگ ترین ضعف این تجهیز قیمت نسبتا بالای آن می باشد . بهعنوان نمونه میز اداری از قیمت ۳۵۰ هزار تومان تا ۴ میلیون تومان، کمد از قیمت ۱ تا ۴ میلیون تومان، کاغذ دیواری از متری ۹۹ تا ۹۰۰ هزار تومان، صندلی اداری از ۸۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان در نظر گرفته میشود. بدون شک تمامی وسایل مورد نیاز در دفترهای اداری قیمتهای متفاوتی دارند و برای خرید آنها باید مدل، برند، نوع متریال به کار رفته و فرم آنها را در نظر گرفت. بدون شک در ساعاتی از روز نور شدید است که پردههای کره کرهای با طرحهای متنوع برای کاهش نور مزاحم بسیار مناسب هستند. در سیستمهای سنتی، معمولاً همیشه سیستم سرمایش، گرمایش در حال کار است. سیستمهای گرمایشی و سرمایشی مانند اسپیلتها برای تمام فصول سال مناسب هستند و تهیه آنها علاوه بر کاهش هزینه، موجب جلوگیری از اشغال فضا و بینظمی آن میشود.

امروزه سیستم های سرمایشی و گرمایشی علاوه بر اینکه دارای راندمان مصرفی بسیار بالایی می باشند سازگار با محیط زیست بوده و میزان اتلاف انرژی در آن ها بسیار کم می باشد. آنچه که بدیهی است هوا در مناطق عادی کشور در تابستان عموما گرم و خشک بوده و طبیعی است که کولرهای آبی علاوه بر مصرف متعارف برق و ایجاد خنکای مطبوع، رطوبت مناسبی را نیز در هوای منازل ایجاد میکنند. بسیاری از پوشههای قدیمی، لباسها و سایر لوازم غیر ضروری با قرارگیری در کمد براحتی از دید خارج میشوند. استفاده از سیستم های سرمایشی- گرمایشی داکت اسپلیت در سالهای اخیر و به پشتوانه برق ارزان و یارانه ای کشور رواج چشمگیری داشته است؛ یکی از فروشندگان می گوید مثلا در تهران و برای اکثر پروژه های چیتگر، برج ها، مجتمع های بزرگ و حتی ساخت و ساز های متوسط و در حد چند طبقه از این سیستمهای پرمصرف استفاده میشود، این در حالی است که با اجرایی شدن آئین نامه نحوه تعیین تعرفه مشترکان برق و اجرای مدل پلکانی تعرفه گذاری، مصارف بیش از الگوی هر منطقه از تعرفه گذاری یارانه ای خارج شده و مشترکان پرمصرف باید هزینه های مصرف مازاد خود را به صورت پلکانی و غیر یارانه ای بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید