در محیط های گرم و شرجی از چه سیستم سرمایشی و گرمایشی باید استفاده کنیم؟

دو طرف در مورد گام های مشخص با هدف حل و فصل مسائل پادمان باقی مانده در یک دوره زمانی معقول به توافق رسیدند. نمایندگان مجلس در بررسیهای بودجهای امروز سازوکار حذف ارز ترجیحی واردات کالاهای اساسی را مشخص کردند. نمایندگان مجلس در مصوبهای دولت را مکلف کردند که به فرزندانی که از ابتدای سال ۱۴۰۰ به بعد در استانهایی با نرخ باروری پایین به دنیا میآیند، سهام اختصاص داده شود. مجلس در بند (ط) تبصره (۱) لایحه بودجه به وزارت نفت اجازه داده با رعایت قانون حمایت از توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی با استفاده از سرمایههای مردمی و سیاستهای کلی اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسی از طریق شرکتهای دولتی ذیربط حداکثر در سقف ۲۰ درصد نسبت به احداث پتروپالایشگاه نفت خام به ظرفیت سیصدهزار(۳۰۰.۰۰۰) بشکه در روز جهت تولید مواد پایه پتروشیمی و سوخت از محل منابع داخلی (با رعایت سقف تعیین شده) با مشارکت بخش غیردولتی، تأمین مالی خارجی (فاینانس) و یا تحویل نفت خام به پیمانکاران اقدام کنند. علی اکبر صفایی، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در حوزه فعالیتهای نفتی، صادرات نفت خام از ۱.۵ میلیون بشکه فراتر رفته است. مجموعه بنادر استان بوشهر در حال پشتیبانی از این فعالیتها است تا صادرات مواد نفتی و نفت خام به بهترین شکل ادامه پیدا کند.

چنانچه دولت قصد دارد کالایی را از سبد ارز ترجیحی حذف نماید، باید قبلا ترتیبات قانونی جبران زیان رفاه مصرف کننده برای کالاهای اساسی را از طریق کالا برگ الکترونیکی و در امور پزشکی از طریق بیمه ها و یا از طرق جایگزین مطمئن به انجام رسانده باشد، به طوری که افراد بتوانند این کالاها و خدمات را به نرخ پایان شهریور ۱۴۰۰ و در سقف سهمیه تعیین شده تهیه کنند. مقرر شد برای امور پزشکی از طریق بیمه ها و با راههای جایگزین مطمئن به حذف ارز ترجیحی این کالاها اقدام شود؛ به طوریکه افراد بتوانند این کالاها و خدمات را به نرخ پایان شهریور ۱۴۰۰ و در سقف سهمیه تعیین شده تهیه کنند. لذا امکان محاسبه مبلغ کل قرارداد بصورت ریالی بدلیل وجود نوسانات نرخ ارز در بازار فراهم نیست. رئیس سازمان بورس اوراق بهادار، در آیین رونمایی و گشایش بزرگترین و مجهزترین مرکز داده (دیتاسنتر) بازار سرمایه، ضمن توضیحاتی در باره این مرکز، از خدمات نوین دیگر مانند سرویس توثیق اوراق شامل اوراق بهادار، بدهی، ETFها و سایر دارایی ها خبر داد و گفت: سرویس توثیق اوراق، پشتوانه الکترونیکی مناسبی برای وام و تسهیلات شبکه های بانکی برای سرمایه گذاران بازار سرمایه خواهد بود.

ابتکار هوشمندانه ایران برای پایان دادن به پروندهسازی اسرائیل در آژانس بین المللی انرژی اتمی که در حساسترین برهه مذاکرات رفع تحریمها صورت گرفت، اصلیترین مستمسک غرب را برای تعلل در اخذ تصمیمات سیاسی گرفت و اینک اعلام پایان گفتوگوها در انتظار اراده جدی طرف آمریکایی است. یونیتهای داخلی این سیستم که به صورت مرکزی در سقف نصب میشوند به فضای زیادی نیاز ندارند،علاوه بر آن یونیتهای خارجی نیز فضای مفید ساختمان را اشغال نمیکنند. در این دوره از توافق تلاش شد موضوعات باقیمانده حل شود. خساپا | دستور ۸ مادهای رئیس جمهور به وزیر صمت برای بهبود وضعیت صنعت خودروسازی کشور، رسماً ابلاغ شد. مجلس همچنین مصوب کرد در صورتی که دولت قصد حذف کالایی را از سبد ارز ترجیحی داشته باشد، ترتیبات قانونی جبران زیان رفاه مصرف کنندگان را برای کالاهای اساسی با کالابرگ الکترونیکی انجام دهد. در جدیدترین جلسه هیئت پذیرش بورس انرژی ایران با پذیرش گاز طبیعی موافقت شد و به زودی شاهد معاملات این محصول در بازار این رکن بازار سرمایه خواهیم بود. رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار: سود سهام عدالت تا ۲۱ اسفند ماه (روز شنبه هفته آینده) در حساب سهامداران خواهد بود.

مراسم رونمایی و افتتاح رسمی بزرگترین و مجهز ترین مرکز داده( دیتا سنتر) بازارسرمایه در بورس تهران با حضور ریاست و هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، مدیران عامل ارکان، فعالان بازار و اصحاب رسانه آغاز می شود. مذاکرات هستهای در دولت قبل دنبال شد و به پیشنویس اولیهای در حدود ۸۰ درصد متن توافق رسیدند. جاسازی و مونتاژ اتوبوسها در ایران انجام خواهد شد و با این کار تحولی بزرگ در اتوبوسرانی تهران ایجاد میشود. همانطور که می دانید در صورتی خرابی وسایل مختلف جا به جایی آن و بردن آن نزد تعمیرکار ممکن است دردسرهای زیادی داشته باشد. امروزه سیستم های سرمایشی و گرمایشی علاوه بر اینکه دارای راندمان مصرفی بسیار بالایی می باشند سازگار با محیط زیست بوده و میزان اتلاف انرژی در آن ها بسیار کم می باشد. علاوه بر این گاهی ممکن است بخواهید سیستمی دیگر به خانهتان اضافه کنید در این حالت میتوانید از کولرهای پرتابل یا مینی اسپلیتها استفاده کنید. چرا که دیگ تجهیز بسیار سنگینی است و حمل دیگ های فولادی بسیار دشوار است اما، دیگ های چدنی به علت، قطعه قطعه شدن راحت تر قابل حمل هستند. در بند 8 آمده است که واگذاری مدیریت دولتی شرکت های خودروسازی ایران خودرو و سایپا به بخش غیردولتی سریعا تعیین تکلیف شود.

دیدگاهتان را بنویسید