خرید سیستم سرمایشی

دسته دیگری از فن کویل ها این قابلیت را بطور همزمان دارا نبوده و در هر لحظه فقط قادر به انجام یکی از این کارها هستند. اگر سیستم هایی دارید که به دلیل خرابی قادر به کار کردن نیستند، اما با تعمیر می توان از آنها مجدد استفاده کرد، سعی کنید از خرید سیستم جدید خودداری نموده و به تعمیر سیستم موجود بپردازید. 3- از تعداد زیادی تجهیزات الکتریکی و مکانیکی ساخته شدهاند و همین موضوع احتمال خرابی و متعاقباً هزینه نگهداری را بالا میبرد. امروزه در ساختمان ها برای تامین سرمایش و گرمایش از سیستم های بسیاری استفاده می شود که برترین آنها در ادامه به آن پرداخته شده است. در این نوع پکیج ها چون هوای مورد نیاز برای سوخت از هوای محیط خانه تامین میشود باعث کمبود اکسیژن میشود. توجه داشته باشید که آب مورد نیاز با چرخش در فن کویلها عمل خنک کردن ساختمان را انجام میدهند و حتی میتوان گفت که مینی چیلرها به عنوان یک پمپ حرارتی در فصل زمستان آب گرم مورد نیاز را فراهم میکنند. در اخیار شما عزیزان قرار گرفته است تا با استفاده از آنها بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. این سیستم ها بسیار شبیه به سیستم تهویه GHP بوده با این تفاوت که VRF با استفاده از برق کار کرده و به چرخش درآمدن کمپرسور آن با استفاده از موتور الکتریکی امکان پذیر است.

امروزه یکی از مسائل بسیار مهم در طراحی و اجرای ساختمانها و خصوصاً مجتمعهای مسکونی بزرگ، مساله تأسیسات مکانیکی و فراهم آوردن تسهیلات لازم جهت آسایش و رفاه ساکنان آن است. به همین دلیل هم هست که راههای متنوعی برای حفظ دمای محیط ارائه شده است. درواقع چیلرها دسته ای از سیستم های گرمایش و سرمایش ساختمان هستند که اغلب برای استفاده در محیط های دارای متراژ بیش از 150 متر مناسب می باشند. دسته ای از فن کویل ها قابلیت استفاده برای سرمایش بخشی از محیط و همزمان گرمایش و تهویه مطبوع بخش دیگر آن را دارا می باشند. تخمین افزایش دما در طول گلخانه بسیار مشکل می باشد؛ چراکه تحت تاثیر پارامترهایی نظیر چیدمان سکو ها، موانع فیزیکی در برابر حرکت هوا در طول گلخانه،درصد سطح پوشش گیاهان نسبت به کف گلخانه و پوشش کف گلخاه از این نظر که خاکی است یا سیمانی و همچنین شکل سقف گلخانه قرار می گیرد. در داکت اسپیلتها ساختار ایجاد سرمایش به کمک کندانسور، هواساز و لولههای مسی شکل میگیرد.

امروزه اگر چه سیستم های سرمایش ساختمان در شکل های جدیدتری ظاهر شده و جهت استفاده مشتریان به بازار عرضه می شوند، اما به کارگیری کولرهای آبی همچنان از رونق نیفتاده است. چنین سیستم هایی شرایطی را فراهم می کند که امکان کنترل دما به صورت مجزا در هر محیطی میسر بوده و با به کارگیری یونیت های خارجی بتوان به انتخاب دماهای مختلف روی آورد. چیلرهای جذبی دو نوع مختلف داشته و به دو گروه مجزا تقسیم بندی می شوند که شامل موارد زیر می باشند. سیستم های مذکور در دو نوع طراحی و تولید می شوند. با این کار می توان دمای مطلوب به منظور سرمایش ساختمان و گرمایش هر یک از اتاق ها را متمایز از سایر اتاق ها تنظیم و کنترل نمود. از پرمصرف ترین وسایل برودتی می توان به کولرها اشاره کرد که در بین محصولات سرمایشی جایگاه ویژه ای دارند و بر دو نوع آبی و گازی هستند. برای مراقبت از فن ها زمان تاخیری را تنظیم خواهد کرد. در چیلر جذبی به جای استفاده از کمپرسور، از جذب کننده و مولد حرارتی استفاده میشود.

برای استفاده از چیلر در خانه یا هر مکان دیگری که شامل فضاهای جداگانه است، میتوانید یک چیلر مرکزی برای کل ساختمان در نظر بگیرید و برای هر اتاق یک فن کویل نصب کنید تا مقدار سرما به صورت جداگانه قابل تنظیم باشد. شما می توانید با کارشناسان ما در مجموعه تی ام تاسیسات تماس حاصل فرمایید و برای خرید سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب، به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید تا خرید آنلاین و اینترنتی امن و تضمین شده ای داشته باشید. اسپلیت ، نوعی کولر گازی است که هوای گرم را دریافت کرده و به صورت خنک به داخل بر می گرداند تا ترموستات به دمای دلخواه برسد. میزان جذب رطوبت توسط این مواد متفاوت است و به شرایط کارکرد و خواص هر یک بستگی دارد. با توجه به این نرخ، پیش بینی شده است که میزان انرژی مصرفی این سیستمها تا سال ۲۰۵۰ سه برابر این مقدار خواهد شد. آب و هوا و شرایط جغرافیای منطقه ای که در آن زندگی می کنید، تعداد افراد ساکن، میزان رطوبت منطقه سکونت، متراژ منزل، وجود در و پنجره ها و… کولرهای گازی یک تکه یا پنجره ایی، همانطور که از نامش پیداست کولرهای گازی پنجره ای یک تکه اند و درون پنجره نصب میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید