تاسیسات سرمایشی – معرفی انواع، اجزا و عملکرد

او در عین حال توضیح داد: البته هنوز زمان دقیق اجرای این نمایشها مشخص نشده است. مدیر مجموعه تئاتر شهر در ادامه درباره تعمیرات این مجموعه نیز مطالبی را بیان کرد. ضمن اینکه در تالار سایه هم اجرای نمایش «بیخوابی» به کارگردانی سعید هاشمیپور ادامه پیدا میکند. مدیریت تالار هم متوجه حساسیت شما خواهد شد و برای جلب نظر شما تلاش خود را میکند. وجود جلوههای ویژه مثل نورپردازی فیلم عروسیتان را جالب و جذاب میکند. تهویه صنعتی یکی از موارد مهم و بسیار با اهمیت است و زمانی که طراحی و ساخت سوله های صنعتی انجام می شود باید مدنظر قرار گیرد، زیرا مکان مورد نظر از نظر وزن و ابعاد برای دستگاه های تهویه باید تعبیه شود و همچنین کانال کشی ها با توجه به نقشه ی سوله یا سالن تولیدی (فضایی با تعداد زیاد نیروی های انسانی مثل کارگاه های خیاطی) یا صنعتی یا انبار است باید انجام شود زیرا کانال ها گاها در بعضی نقاط می بایست از اسکلت سقف آویزان باشند. شما میتوانید در فصل زمستان از نوشیدنیهای گرم مثل شیرکاکائوی داغ، چای و نسکافه و در فصل تابستان از نوشیدنیهای خنک مثل انواع آبمیوهها استفاده نمایید. گلهدارزاده خاطرنشان کرد: در چند ماه گذشته هم کمک هزینه گروههای نمایشی ارتقا پیدا کرد و تلاشمان بر این است که سال آینده هم کمک هزینه به گونهای باشد تا پایین بودن قیمت بلیت را جبران کند.

ابراهیم گلهدارزاده در گفتگو با ایسنا توضیحاتی درباره پروتکلهای بهداشتی در مجموعه تئاتر شهر، قیمتگذاری بلیت نمایشها، تعمیرات مجموعه و برنامههای آینده آن ارایه کرد. برای پروژه مذکور می توان به صورت سرانگشتی ظرفیت به دست آمده را در ۱۰ واحد ضرب کرد و مجموع ظرفیت را معادل ظرفیت کلی ساختمان برای خرید یک دستگاه مرکزی مانند چیلر قرار داد. گلهدار زاده درباره وضعیت پروتکلهای بهداشتی در آغاز سال نو نیز گفت: فعلا بنا بر همان 50 درصد است و همچنان نیمی از ظرفیت سالنها خالی میماند. ما با در نظر گرفتن همین موضوع، فروش سال نو را هم آغاز میکنیم ولی به محض اینکه اعلام شود که سالنها میتوانند با ظرفیت صد درصدی کار خود را ادامه دهند، به سرعت فروش صندلیهای باقی مانده را هم باز میکنیم. با ما همراه باشید تا ببینیم برای انتخاب سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب برای ویلا باید به چه ویژگیهایی توجه کنیم. هرچند این اولویتگذاری سبب نمیشود که مسائل جزییتر را بویژه در زمینه خدماترسانی به تماشاگران و گروههای نمایشی، فراموش کنیم. به همین دلیل به محض تخصیص اعتبارات، همواره موارد ایمنی در اولویت قرار میگیرد. به همین دلیل به محض تخصیص اعتبارات، همواره موارد ایمنی در اولویت قرار میگیرد و در چند سال گذشته سیستم اعلام و اطفای حریق همواره مورد توجه بوده است و در این وضعیت، گاه ممکن است تعمیرات و تجهیزات جزییتر به تعویق بیفتد.

یک سیستم سرمایشی مناسب علاوه بر داشتن ساختاری ساده باید در مصرف انرژی صرفه جویی نموده و موجب آلوده شدن محیط نگردد. او درباره تجهیز سیستم برق تئاتر شهر با توجه به احتمال قطعی برق در تابستان آینده توضیح داد: مولد تئاتر شهر توانایی تامین برق کل مجموعه را دارد ولی تصمیم کارشناسان فنی مجموعه بر این است که مولدها را به دستگاههای خیلی حساس وصل نمیکنند چون مولدهای ما، برق را با نوسان تولید میکنند که برای نوسانگیری هم نیازمند دستگاه دیگری هستیم و برای تهیه آن تقاضا دادهایم. بعضی از افراد مراسم خود را در دو محل برگزار میکنند حتیالامکان در یک مکان برگزار کنید یا دو مکان را در یک محدوده انتخاب نمایید تا از ترافیک و ناهنجاریهای ناخواسته جلوگیری شود. حتماً یک روز قبل از مراسم به تالار مراجعه نمایید و تمامی موارد را بررسی کنید این کار باعث آرامش شما میشود و استرس روز عروسی را از بین میبرد در ضمن اگر کم و کسری وجود داشته باشد شما از آن آگاهی پیدا میکنید و برای رفع آن اقدامات لازم را انجام میدهید. قبل از انتخاب و اقدام به خرید سیستم سرمایشی و گرمایشی ساختمان به تحقیق درباره عوامل موثر بر عملکرد آن پرداخته و سپس با آگاهی کامل اقدام به خرید محصول نمایید.

با مراجعه به اولین تالار آن تالار را نگیرید به تالارهای مختلفی سر بزنید و تمام نکات را بررسی کنید سپس بهترین تالار بر اساس خواستهها و هزینهی موردنظر انتخاب نمایید. غذای تالار را حتماً تست کنید و ازلحاظ طعم و کیفیت آن را بررسی نمایید سپس قرارداد تالار را ببندید. این سیستم با انواع شرایط آب و هوایی سازگار است و محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد. از جمله مزیت های این دستگاه قیمت مناسب آن هاست آن هم به خاطر عدم استفاده از چیلر و از سویی مصرف کمتری دارند. نیاز های فضای داخل و بارهای مربوط عواملی مانند فضای داخل و معیارهای مورد نیاز درداخل ساختمان مشخص می کنند که برای طراحی سیستم تهویه مطبوع باید چه عواملی را در نظر گرفت . سیستم تهویه مطبوع هوا (HVAC) یکی از رایجترین، از نظر قیمت به صرفهترین انواع سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان هستند که قادر به تامین هوای مناسب برای چندین منطقه مسکونی نیز میباشند. پنکهها دارای انواع متفاوتی هستند که هر کدامشان به طور خاصی عمل میکنند. معمولاً بهترین دسر، کیک عروسی است پس دیگر هزینههای اضافی برای انواع دسر نداشته باشید. روز عروسی خود را اواخر هفته قرار ندهید چراکه مبلغ ورودی تالار در روزهای اول هفته کمتر از روزهای آخر هفته است.

دیدگاهتان را بنویسید