تاسیسات سرمایشی – معرفی انواع، اجزا و عملکرد

همچنین قبل از خروج هوای خنک از فن ها به داخل ساختمان، هوا توسط فیلتر هایی، فیلتر شده و هوای عاری از آلودگی در فضا پخش می گردد. چیلرها پرتاب سرمایش بسیار مطبوعی دارند و در فیلتر و تصفیه هوای محیط نیز به خوبی عمل میکنند. بنابراین قصد نداریم قیمت بلیتها را خیلی بالا ببریم اما عمده تلاش ما این است که با تقاضا از وزارتخانه و نیز معاونت هنری، کمک هزینه گروههای نمایشی را ارتقا بدهیم تا دیگر نیازی به افزایش قیمت بلیت نباشد و این هزینه به مخاطبان تحمیل نشود. او درباره نحوه قیمتگذاری بلیت نمایشهای این مجموعه و اعتراضی که گروههای نمایشی نسبت به ارزان بودن بلیت آثار تئاترشهر داشتهاند، نیز توضیح داد: امسال تقاضاهایی برای افزایش قیمت بلیتها داشتهایم و دغدغه دوستان هنرمند را منعکس کردهایم ولی به هر حال مجموعه تئاتر شهر، دولتی است و باید بتواند به عموم مخاطبان خدمات بدهد. او درباره تجهیز سیستم برق تئاتر شهر با توجه به احتمال قطعی برق در تابستان آینده توضیح داد: مولد تئاتر شهر توانایی تأمین برق کل مجموعه را دارد، ولی تصمیم کارشناسان فنی مجموعه بر این است که مولدها را به دستگاههای خیلی حساس وصل نکنند، چون این مولدها، برق را با نوسان تولید میکنند.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، ابراهیم گلهدارزاده توضیحاتی درباره پروتکلهای بهداشتی در مجموعه تئاتر شهر، قیمتگذاری بلیت نمایشها، تعمیرات مجموعه و برنامههای آینده آن ارائه کرد. از این به بعد مدیران باشگاهها به فعالیتهای اقتصادی برای بهبود وضعیت درآمدی بپردازند و اجازه دهند قیمتگذاری را بازار انجام دهد. این سیستم محل قرار دادن وسیلهها را محدود میکند مثلا تلویزیون که در برابر گرما بسیار آسیبپذیر است.هزینه بالای مدل الکتریکی این وسیله گرمایشی لوکس نیز یکی دیگر از مشکلات سیستم گرمایشی قرنیزی است. در گروه سیستمهای اسپلیت مرکزی سایت مرجع دماتجهیز، اطلاعات فنی دهها مدل از انواع سیستمهای اسپلیت مرکزی از برندهای معتبر خارجی با گارانتی اصلی جهت بررسی و خرید شما کارشناسان و کارفرمایان گرامی ارائه گردیده است. منبع تغذیه اسپلیت مرکزی برق سه فاز یا گاز شهری می باشد. در مقابل اداره برق منطقه هم موظف بود در ساعات خاموشی، برق تئاترشهر را نگه دارد و آن را از جدول خاموشی خارج کند تا نمایشهای ما بتوانند به اجرای خود ادامه بدهند. زیرا پیک اخیر کرونا، سبب وقفهای در تمرین بعضی از گروههای نمایشی شد، ولی آنچه مسلم است این است که هفته اول فروردین حتما تئاترشهر میزبان یک یا دو اثر نمایشی خواهد بود و دیگر نمایشها هم اجرای خود را از هفته دوم آغاز میکنند.

همچنین عرضه دو باشگاه فوتبالی که به طور سنتی رقیب یکدیگر نیز به شمار میروند در یک روز، برای اولین بار در دنیا رخ داده است. همان طور که گفته شد، این نوع دیگ به صورت یکپارچه است و توانایی تحمل فشار های بالا را دارد. براساس نوع ماده دسیکنت و میزان رطوبت موجود در هوا این مواد ۱۰ تا ۱۱۰۰ برابر وزن خشک قادر به جذب رطوبت هستند پس از جذب رطوبت توسط دسیکنت ها با توجه به ظرفیت آنها این مواد اشباع میشوند و دیگر توانایی جذب رطوبت بیشتر را ندارد برای ادامه رطوبت گیری باید احیا شوند. بنابراین اگر به جیبتان و گرم شدن خانهتان بیشتر از زیبایی اهمیت میدهید بهتر است سراغ این سیستم نروید.شومینه در مصرف انرژی بسیار غیربهینه عمل میکند.مصرفش بالاست و نمیتواند خوب خانه را گرم کند.ضمن اینکه عمل احتراق شومینه در فضای باز صورت میگیرد به همین دلیل استفاده از آن خطر بروز آتشسوزی را به دنبال دارد. به گزارش خبرنگار ایمنا، شاخص کل بازار بورس تهران با رشد ۲۳ هزار ۸۳۲ واحدی به سطح یک میلیون ۳۲۲ هزار واحد رسید، شاخص کل هم وزن با رشد دو هزار ۸۶۷ واحدی در سطح ۳۳۸ هزار ۶۶۹ واحد قرار گرفت، شاخص کل بازار رشد ۱.۸۴ درصدی و شاخص هموزن رشد ۰.۸۵ درصدی را نسبت به روز کاری گذشته تجربه کردند.

او درباره فعالیت کارگاه نمایش مجموعه تئاترشهر توضیح داد: نمایشهای زیادی تقاضای اجرای در کارگاه را دارند و تعدادی از آنها مجوز هم گرفتهاند، ولی با توجه به ظرفیت محدود کارگاه نمایش و از آنجا که در شرایط فعلی سالنها با ۵۰ درصد ظرفیت خود فعالیت میکنند، اجرا در کارگاه نمایش، شدنی نیست و به محض این که ظرفیت سالنها کامل شود، فعالیت کارگاه از سر گرفته خواهد شد و همزمان میزبان ۲ نمایش خواهد شد. او در عین حال توضیح داد: هنوز زمان دقیق اجرای این نمایشها مشخص نشده است. او درباره فعالیت مجموعه تئاترشهر در آغاز سال نو گفت: بر اساس برنامهریزیهای انجام شده، اجرای نمایشهای «دکتر نون» به کارگردانی هادی مرزبان در تالار اصلی، «هملت پشتکوهی» به کارگردانی ابراهیم پشتکوهی در تالار چهارسو، «خماری» به کارگردانی امین بهروزی در تالار قشقایی را خواهیم داشت. ضمن این که در تالار سایه هم اجرای نمایش «بیخوابی» به کارگردانی سعید هاشمیپور ادامه پیدا میکند. گلهدازاده ادامه داد: بعضی تعمیرات دیگر سنگینتر و نیازمند تعطیلی است و چون همزمان هم باید اعتبار تخصیص داده شود، این هماهنگی، قدری دشوار است. برای نوسانگیری هم نیازمند دستگاه دیگری هستیم و برای تهیه آن تقاضا دادهایم.

دیدگاهتان را بنویسید