بهترین سیستم های سرمایشی گلخانه کدامند؟

البته توجه داشته باشید که در هنگام نصب رعایت برخی نکات و موارد برای افزایش بهرهوری آن لازم و ضروری است. این سیستمها گرمای مورد نیاز در فصل زمستان و سرمای لازم برای تابستان را فراهم میکنند و حضور آنها در ساختمان الزامی است. سیستم گرمایشی یکی از وسایلی است که در تمامی ساختمان ها یافت می شود. در فصل های گرم سال در فضای داخلی ساختمان ها به کار رفته و سیستم های گرمایشی مختلف از قبیل شوفاژ، سیستم گرمایش از کف و … برخی از سیستم های گرمایشی و سرمایشی باید در مراحل ابتدایی ساخت ساختمان لوله کشی شده و تجهیزات آن نصب گردد. بعضی از این سیستمهای گرمایشی ریموت کنترل دارند و برخی دیگر با دو شاخ به پریز برق وصل میشوند. پکیج ها از انواع محبوب سیستم های گرمایشی می باشند که به علت حجم کوچک و کیفیت بالایی که دارند مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند. کویل های گرمایش و سرمایش: جنس لوله های کویل ها اغلب از فلز مس می باشد و جنس پره های آن ها نیز عموما آلومینیومی است.

این کار باعث کاهش هزینه های افراد نیز می گردد و در زمان آنها به مقدار زیادی صرفه جویی می کند. سیستم تهویه مطبوع اهمیت بسیار زیادی برای سلامتی ما و البته منزلمان دارد. موضوع مصرف انرژی و قبض برق و آب اهمیت زیادی دارد. همانطور که می دانید در صورتی خرابی وسایل مختلف جا به جایی آن و بردن آن نزد تعمیرکار ممکن است دردسرهای زیادی داشته باشد. این سیستم هوشمند دمای خانه را کاملا متعادل نگه میدارد و زمانی که شما وارد خانه میشوید براساس دمای بدن شما، خانه را به حد ممکن خود که نیاز است گرم یا سرد میکند. خانه هوشمند شما با بررسی میزان رطوبت هوا، دمای محیط و… اما در خانه هوشمند شما دیگر شرایط اینچنین نیست. خانه هوشمند شما بهصورت خودکار بهترین دما را در بهترین زمان برای شما فراهم میکند. شما نمیتوانید به دمای فضای داخل خانه کنترلی داشته باشید و صرفاً میتوانید دور موتور را کم یا زیاد کنید. نصب چنین سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان غالباً در مقایسه با انواع دیگر، همانطور كه در بالا گفته شد، گرانتر است اما عمدتاً به دلیل محدودیت دمای سطح میتواند مفید واقع شود و هزینه اجرای آنها كمتر است.

از نظر قیمت اولیه و دیگر مزایا ، دستگاه مینی چیلر بهترین سیستم سرمایش و گرمایش ساختمان هایی است که در آنها هدف ، سرمایش و گرمایش هر واحد به صورت مستقل و جدای از سایر واحدها است. مایع سرد کننده با استفاده از حرارت آب، به برودت هوایی که با خنک کننده در ارتباط است، کمک خواهد نمود و در نتیجه گازی که از تبخیر به وجود آمده به کمپرسور برگشت داده می شود و ضریب عملکرد آنها بین ۲ تا ۶/۱ می باشد. استفاده کردن از پد سلولزی در این دستگاه به جای پوشال کولر جهت برودت هرچه بیشتر هوا، مفید واقع میشود. 1- استفاده از آن در ساختمانهای کوچک به لحاظ هزینه اجرا به صرفه نخواهد بود. 5. هزینه بالا تعمیر در صورت نشت گاز مبرد: این سیستمها در صورت بروز نشت گازهای مبرد و یا اتمام آن هزینه بالایی باید پرداخت شود تا مجددا آن را شارژ کنید. حتی زمانی که در منزل نیستید، میتوانید از طریق تلفن هوشمند خود، سیستم سرمایش گرمایش را برای زمانی که به خانه میرسید تنظیم کنید و در زمان رسیدن به منزل دمایی آرامشبخش را تجربه کنید.

سیستم تهویه GHP شامل یک سیستم سرمایشی و گرمایشی کاملاً هوشمند است که با لوله کشی و نصب پنلهای مختلف در ساختمانهای تجاری یا مسکونی ایجاد میشود. در صورتی که سیستم فاقد سیال مبرد باشد ، سنسور فشاری که برای محدوده کمتر از 20 psi تنظیم شده مسیرجریان الکتریکی عبوری از سنسور را مثل یک کلید قطع کرده و برد ، کد خطای ” سیستم فاقد سیال مبرد است ” را نشان داده و ادامه کار را متوقف خواهد کرد . نیاز به سرمای مناسب زمانی اتفاق میافتد که میانگین دمای روزانه برای عملکرد مناسب محصولات بسیار بالا باشد. درصورتیکه برنامهریزی زمانی سیستم سرمایشی گرمایشی خود را تنظیم کنید، در هر ساعت از روز دقیقاً دمای ایدهآل شما در جریان خواهد بود و دیگر نیازی به تغییر دما در ساعات مختلف ندارید. درصورتیکه به هر دلیلی سیستم سرمایش گرمایش هوشمند شما به شکل صحیح کار نکند، سیستم هوشمند ساختمان شما اخطار داده و شما را از خطای پیشآمده مطلع میسازد.

دیدگاهتان را بنویسید