انواع وسایل سرمایشی کدامند – نکاتی طلایی برای خرید وسایل سرمایشی

کنترل دمای آب خنک کننده موتور . این سنسور میزان دما و حرارت را کنترل میکند و اگر از حد مجاز بیشتر شود دستور خاموش شدن شعله را میدهد. نکته جالب این است که ، میزان بهینه سازی مصرف انرژی در روش سرمایش از کف، 80 درصد است. برای شرایط مختلف ممکن است مواردی مانند عوامل زیر اهمیت داشته باشند : وضعیت منطقه نیاز سرمایش در گرم ترین روز تابستان وضعیت رطوبت در فصل تابستان سرعت باد ساعات تابش میزان معمول بارش برف ملاحظات اقتصادی و در دسترس بودن تجهیزات امکانات و هزینه ممکن برای ساخت تاثیر مستقیمی بر طراحی سیستم تهویه مطبوع دارد . داشتن آب گرم، یکی از نیاز های اصلی اماکن مسکونی ، ورزشی و عمومی است که مستلزم سوخت های فسیلی و یا صرف انرژی است. یک نوع مقاومت است که به صورت موازی با مدار مصرف کننده بسته شده است و از اجزا و قطعات مختلف در مقابل افزایش ولتاژ محافظت میکند. فن کوئل دیواری، بر روی دیوار نصب میشود و جریان سرما یا گرما را به صورت موازی انجام میدهد.

را کنترل میکند. سنسور آتش و قطع کن در صورت بروز مشکل وارد عمل میشود. وقتی آب گرم میشود و در مدار گرم کننده جربان مییابد پکیج با افت فشار آب مواجه می شود که پمپ سیرکولاسیون این افت فشار را برطرف میکند. نیاز های فضای داخل و بارهای مربوط عواملی مانند فضای داخل و معیارهای مورد نیاز درداخل ساختمان مشخص می کنند که برای طراحی سیستم تهویه مطبوع باید چه عواملی را در نظر گرفت . در این نوع پکیج ها چون هوای مورد نیاز برای سوخت از هوای محیط خانه تامین میشود باعث کمبود اکسیژن میشود. میباشند. برای انتقال هوای تهویه مطبوع، میتوان از فنهای گریز از مرکز، فنهای محوری و فنهای پلاگین و تجهیزات برودتی این کار را انجام داد. به عبارتی این استپ موتور کار پدال گاز در خودرو را انجام میدهد . این نوع پکیج ها فقط در خانه قابل استفاده هستند و چون فاقد فن هستند سرو صدای کمتری هم دارند. این سیستم ، از یک یا چند واحد محلی برای تولید بخار و گرمایش یک منطقه استفاده می کند و یک منبع تغذیه آبگرم و لوله کشی نیز دارد. این دستگاه در دو مدل یکپارچه و مجزا با کندانسور آبی و هوایی برای سیستم سرمایش و گرمایش از ظرفیت ۵ الی ۸۰ تن تبرید با کویل انبساط مستقیم (DX) و انواع کویل های گرمایی و با فیلتر های مختلف طراحی و تولید می گردد.روف تاپ پکیج به عنوان یک سیستم واحد و یکپارچه، در هر زمان می تواند هوای خنک و گرم را برای ساختمان فراهم سازد.

برای بهترین سیستم های سرمایش و گرمایش در صنایع، تجهیزات رطوبت ساز، رطوبت گیر، تهویه مطبوع، کنترل دما قرار داده شده تا یک انتقال حرارت را با راندمان بالا فراهم کنند. کارکرد این سیستم به این صورت است که آب گرم، از طریق سیستم گرم کننده در داخل لو له های چند لایه می چرخد و حرارت را به کف اتاق هدایت می کند. برد پکیج قطعهای الکترونیکی است که تمامی ورودیها و خروجیها از طریق این بردها کنترل و پردازش میشوند. فن دار: این نوع پکیج ها دود حاصل از سوخت را از طریق فنی که در دستگاه تعبیه شده است به محیط بیرون فرستاده میشود. این دستگاه برای متراژهای بیش از ۱۵۰ متر کاربرد دارد.چیلرها نسبت به کولر گازی مصرف برق کمتری داشته و پیش از خروج هوا توسط فیلترهای مختلف آن را تصفیه میکنند.بنابراین در صورتی که فضای بزرگی دارید و میتوانید جای مناسبی برای نصب چیلر تامین کنید، استفاده از آن میتواند انتخاب خوبی برای تامین هوای مطبوع خانه باشد. در صورتی که فشار آب و حرارت بیش از حد مجاز شود برای حفظ ایمنی سیستم آب را از مدار خارج میکند. فن های یونیت بیرونی را روشن می کند . عدم وجود و تولید کندانسور بیرونی با ظرفیتهای مناسب آپارتمانی برای هریک از واحدها در آپارتمان مسکونی و افزایش شدید هزینه برق مصرفی کندانسور بزرگ تر.

این سیستم درصورتی موثر خواهدبود که پنجره های ساختمان عایق و دو جداره بوده و دیوارهای بیرونی ساختمان نیز عایق باشند. تاسیسات سرمایشی به تاسیساتی گفته می شود که محیط مورد نظر را سرد می کنند. به همین خاطر هنگام خرید ویلا یا فروش ویلا میبایست برخی نکات را که درباره سیستم های گرمایشی و سرمایشی می باشد را در نظر بگیرید. برخی کارشناسان عقیده دارند دلیل افزایش استفاده از این لوازم، ماجرای افزایش حذف کانالهای کولر آبی در خانههای نوساز و تلاش ساختمان سازها برای افزایش متراژ خانه و در نتیجه کسب سود بیشتر در امر فروش و یا اجاره واحدهای مسکونی است. کولرهای آبی خنکی خوبی دارند، ولی باید انتظارتان متناسب با قدرت آنها باشد. همچنین مبلغ قبض آب و برق کسانی که معمولا از کولر آبی استفاده میکنند، نیز بسیار بالا است. در صورتی که راندمان تاسیسات موتور خانه به واسطه مرکزی کردن سیستم بهبود پیدا کند، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید