آشنایی با سیستم سرمایش از کف و ویژگی های آن – شرکت عمود گستر قم

۴ رآکتور از ۶ رآکتور هماکنون خاموش شده اند و تنها یکی از آنها فعال است. ۱۵ رآکتور در ۴ نیروگاه نیمی از برق مصرفی این کشور را تامین میکنند. فن کویل یکی از تجهیزات پرکاربرد در تهویه مطبوع است، که میتواند هم به عنوان سیستم گرمایشی در فصول سرد و هم سیستم سرمایشی در فصول گرم مورد استفاده قرار گیرد، به همین جهت به آنها فن کویل سرمایشی و گرمایشی نیز میگویند. اگر در سیستمهای سرمایشی اختلالی به وجود آید باید به چند نکته توجه شود که یکی از آنها انتقال هوا است باید توجه شود که اختلال در انتقال آن به وجود نیامده باشد. پمپهایی که سیال مایع را به حرکت درمیآورند معمولاً از نوع پمپهای حلزونی هستند و پمپهایی که سیال گاز را به حرکت درمیآورند، فن یا باد زن نامیده میشوند و در دو نوع جریان محوری و جریان عمودی بکار میروند. یک یونیت خارجی و چندین یونیت داخلی که محل قرار گرفتن یونیت خارجی در بیرون از محیط خانه مانند حیاط یا پشت بام است. در صورتی که سیستم کولر گازی به این صورت است که توان و انرژی خود را صرف خنک کردن هوا میکند و در همین حین نیز رطوبت هوا را کاهش میدهد.

مینی چیلرها امکان بهری گیری از چیلرها در فضاهای کوچک را فراهم کردهاند. بدون هیچ شک و شبههای کولرهای آبی در بسیاری از مناطق کشورمان میتوان محبوبترین سیستم سرمایشی در نظر گرفت. یکی از مهم ترین دلایل استفاده از لوازم و وسایل سرمایشی در ساختمان ها به کارگیری طولانی مدت این سیستم های سرمایشی و در عین کاهش مصرف انرژی می باشد. لوله کشی این سیستم محدود است و نمی توان طول کانال ها و تعداد آنها را افزایش داد، از این رو استفاده از اسپیلیت در ساختمان های بلند مشکل ایجاد خواهد کرد. یکی از نگرانیهای اصلی این است که بالا گرفتن نبرد در اطراف نیروگاههای هستهای میتواند به جریان برق سامانه سرمایشی (خنککننده) رآکتورها آسیب برساند. دشیمی | گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از 45.5 میلیارد تومان به 90 میلیارد تومان از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی ،آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی به منظور ایجاد یک خط جدید تولید API در کرمانشاه و ارتقاء سیستم سرمایشی خط تولیدی تهران و افزایش توان برق اضطراری شرکت به تصویب هیئت مدیره رسید و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شد.

حتی پیش از بروز این حادثه خطرناک،، رافائل گروسی، رئیس آژانس بینالمللی انرژی هستهای هشدار داده بود که این نهاد بهشدت نگران عملیات نظامی روسیه در نزدیکی نیروگاه است. ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین نسبت به عواقب گسترده و وخیم حوادث مشابه هشدار داد. با این حال و با وجود آنکه نیروگاه زاپوریژیا طراحی و ساخت متفاوتی با چرنوبیل دارد و در برابر آتش مقاوم است، کارشناسان امنیت هستهای و آژانس بینالمللی انرژی اتمی نسبت به جریان داشتن جنگ در اطراف چنین تاسیساتی هشدار میدهند و آن را بسیار خطرناک توصیف میکنند. دمای موتور را کنترل میکند و در صورت گرم شدن موتور آنرا زیر بار میبرد . این دستگاهها طی سیکل تبرید، ماده مبرد را به منظور کاهش دمای محیط یا قطعات از نقطهای به نقطهای دیگر منتقل میکند. بنابراین گروه فنی مهندسی دماپویا در این مقاله به تعدای از پرکاربرد ترین آنها که با تواجه به شرایط آب و هوایی کشورمان همچنین نوع و کاربری ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند اشاره خواهیم داشت. این سیستم هوشمند بیشتر در مکان های صنعتی و تجاری استفاده میشود که سقف های فلزی دارند. این سیستم ترکیبی است از یک سیستم هوا رسانی با حجم ثابت وشبکه ای از وسایل سرمایش با آب سرد که نزدیک سقف نصب می شوند .آب سرد در المنتهای سقف سرد که از جنس کنوکتوری در بازار موجود است جریان می یابد و حرارت را از دو طریق جابجایی وتشعشع جذب می کنند وباعث میشود دمای هوا کاهش یابد وشرایط راحتی مناسبی را تامین کند.

در هر جایی که نصب کولر گازی پنجره ای یا اسپیلت عملی نیست، می­توانید کولر گازی قابل حمل را انتخاب کنید. اگر احساس کردید که نیاز به تغییر دما دارید، کافی است از طریق اپلیکیشن موبایل خانه هوشمند، دمای موردنظر خودتان را انتخاب کنید. در یک خانه هوشمند، سیستم گرمایش و سرمایش آن به طور منظم و اتوماتیک کار میکند و دمای خانه را براساس دمای بیرون از خانه کنترل میکند. مدیرکل آژانس بینالمللی انرژی اتمی در جریان گفتوگوی تلفنی با نخست وزیر اوکراین از همه طرفها خواسته بود تا نیروگاههای اتمی این کشور را در معرض خطر قرار ندهند. کپرور | با عنایت به اتمام مهلت استفاده از مجوز افزایش سرمایه فرآوری زغال سنگ پرورده طبس و موافقت سازمان بورس واوراق بهادار مهلت استفاده از مجوز افزایش سرمایه این شرکت به مدت 30 روز و تا تاریخ 26 فروردین 1401 تمدید شد. لوتوس | افزایش سرمایهُ لوتوس پارسیان از 900 میلیارد تومان به 1500 میلیارد تومان، تعداد 5.9 میلیارد سهم با توجه به حق تقدم استفاده شده توسط سهامداران فعلی، و با عنایت به انقضای مهلت استفاده از حق تقدم مذکور برای تحقق افزایش سرمایه بدین وسیله تعداد 67.8 میلیون سهم 100 تومانی برای پذیره نویسی عمومی از 15 تا 29 اسفند عرضه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید